Домофон SIP, ОС Android, Пам'ять: 2 ГБ / 8 ГБ, екран 10" (1280x800), Відображення зображення HD якості з викликової панелі, Двосторонній аудіозв'язок за протоколами SIP v.1 і v.2, SIP протоколи: RFC2543, RFC3261. голосовий асистент, 2 релейні виходи, 2 роз'єми RJ45, Підтримка PoE, Можливість настінного монтажу в електричну коробку, Можливість настільної установки Домофон SIP, ОС Android, Пам'ять: 2 ГБ / 8 ГБ, екран 10" (1280x800), Відображення зображення HD якості з викликової панелі, Двосторонній аудіозв'язок за протоколами SIP v.1 і v.2, SIP протоколи: RFC2543, RFC3261. голосовий асистент, 2 релейні виходи, 2 роз'єми RJ45, Підтримка PoE, Можливість настінного монтажу в електричну коробку, Можливість настільної установки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Akuvox |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | Да |
| Цвет | Срібний з чорним |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Накладний, Настільний |
| Операционная система | Android |
| Особливості моделі | 8 входів тривожних датчиків, 2 виходи реле |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 720P |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 251 / 182.5 / 29.75 мм |
| Розміри, мм | 251 / 182.5 / 29.75 |
| Тип керування | Сенсорний екран |
Информация для заказа
- Цена: 22 509 ₴


