Відеодомофон SIP; 7-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 1024*600; 2 канали SIP v1 (RFC2543), SIP v2 (RFC3261); ОП Android; потокові формати H.263 / H.264; камера 1MP, CMOS; порт Ethernet: 1xRJ45, 10/100Mbps; пам’ять RAM / ROM: 2GB / 8GB, 1 слот для SD картки; протоколи: IPv4/HTTP/HTTPS/FTP/SNMP/DNS/NTP/RTSP/RTP/TCP/UDP/ICMP/DHCP/ARP; мікрофон -38dB; живлення 12 В / PoE; колір срібний; робоча температура -10°C ~ +45°C; матеріал корпусу алюміній; розміри 232 / 160 / 27.8 мм
Відеодомофон SIP Akuvox IT82C з сенсорним дисплеєм 7 дюймів та камерою 1 Мп на операційній системі Android забезпечує аудіо та відео зв'язок з домофонами по протоколу SIP 2.0.
Застосування
Відеодомофон призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу у квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Ключові властивості
- Відеодомофон SIP на оперативній системі Android з камерою 1 Мп CMOS.
- Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 7 дюймів, який забезпечує чудову якість зображення з широкими кутами огляду та точністю кольорів.
- Завдяки HD фронтальній камері ви зможете здійснювати двосторонні SIP-відеодзвінки та відеореєстрацію всього, що відбувається в зоні її огляду.
- Екран з роздільною здатністю 1024x600 та з енергозберігаючим режимом.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється через сенсорний дисплей та 5 зручних кнопок.
- Двосторонній аудіозв'язок за протоколом SIP v2.0.
- Має 2 Гб оперативної пам'яті (RAM) та 8 Гб постійної пам'яті (ROM), 1 слот для SD картки.
- Живлення здійснюється на вибір або через PoE або від джерела живлення 12 В.
- Мінімалістичний стильний дизайн в срібному кольорі, алюмінієвий корпус.
- Підтримка команд DTMF.
- Кількість реле (замків): 1.
- Кількість тривожних виходів: 8.
- Мережні протоколи: IPv4, HTTP, HTTPS, FTP, SNMP, DNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, ICMP, DHCP, ARP.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Akuvox |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Диагональ экрана | 7" |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Накладний |
| Операционная система | Android |
| Особливості моделі | Камера 1 Мп, 8 входів тривожних датчиків, 2 виходи реле |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Аудіо, Відео |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 720P |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 232 / 160 / 21 мм |
| Розміри, мм | 232 / 160 / 21 |
| Тип керування | Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
Информация для заказа
- Цена: 16 359 ₴



