
Відеодомофон AVD-950A (2Mpx) WiFi White Arny (82-00122)
10 120 ₴
- В наличии
- Код: 82-00122
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеодомофон ARNY AVD-950A 2MPX WiFi оснащений новим для ринку України 9-дюймовим сенсорним екраном. Програмне забезпечення, адміністративний та користувальницький інтерфейси покращені порівняно з попереднім поколінням флагманів. ARNY AVD-950A 2MPX WiFi працює на новітній платформи ARNY HOME, на базі якої виробник будує інженерну екосистему «Розумний дім». Представлений в двох кольорах: білому та чорному. ARNY AVD-950A 2MPX WiFi - це чудове співвідношення ціни, характеристик та функцій. Має тонкий корпус з якісного пластику, сенсорний екран з діагоналлю 9" (1024х600 пікселів) та IPS матрицею. Управління та налаштування за допомогою сенсорного екрану та простого інтерфейсу дуже зручне. З зворотного боку домофона розміщені роз'єми для підключення двох викликових панелей, двох відеокамер, проводового підключення в локальну мережу, HOOК-роз'єм для підключення під'їзної викликової панелі (хоча її можна підключити і в роз'єм для викликової панелі №2), роз'єм для подачі зовнішнього живлення 12 В. Збоку праворуч знаходиться слот для картки пам'яті MicroSD (до 128 Гб) для запису відео та фото з роздільною здатністю FullHD (можна налаштувати і менше). За допомогою мобільного додатку ARNY HOME на смарфоні користувача можна отримувати повідомлення, спілкуватися з відвідувачем, відкривати замок, переглядати відео з камери та управляти деякими налаштуваннями відеодомофону. Детекція руху по 4-х каналах (запис можливий з одного з них). На відеодомофон можна завантажити власні мелодії, встановити улублене зображення в режимі "Фоторамка" та записати повідомлення на автовідповідач.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Интерфейс | LAN, Wi-Fi |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Встроенная память | 128Гб |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | MP3-мелодії, Автовідповідач, Фоторамка |
| Діагональ екрана | 9" |
| Диагональ экрана | 9" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів, з 1 каналу одночасно |
| Канали | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран, Мобільна програма, Віддалений доступ |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 12 В, 220 В |
| Особенности | MP3 реалтони, Автовідповідач |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | — |
| Провідні інтерфейси | LAN, 1 x DC |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка мобільного застосунку | ARNY Home |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080), 1 (1280x720), 960х576 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 224 х 163 х 23 мм |
| Розміри, мм | 224 / 163 / 23 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Стандарти кодування | AHD, TVI, CVI, CVBS |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | IP відеодомофон, Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Дротові, Бездротові |
Информация для заказа
- Цена: 10 120 ₴


