Відеодомофон ARNY AVD-708 2MPX є «розширеною» версією моделі AVD-708MD. Основні функції: забезпечує аудіовізуальний канал зв'язку між господарем приміщення та відвідувачем;
віддалено відкриває електромеханічний або електромагнітний замок, двері у під'їзд або хвіртку огорожі території;
зберігає у високій якості відеоповідомлення відвідувача, відео подій у прилеглому до дверей просторі, що відбулися за вашої відсутності;
надає можливість підключення додаткової панелівиклику та камер відеоспостереження. ARNY AVD-708 2MPX - сучасний, функціональний пристрій за доступною ціною. Оснащений 7" IPS екраном, слотом для microSD картки ємністю до 128 Гб, для запису відео та фото. Роздільна здатність екрану 1024х600, IPS-матриця дозволяє чітко розрізняти деталі зображення навіть при яскравому денному світлі. В комплексі із 6 домофонів є можливість організувати інтерком (зручно для великих офісів, комерційних та промислових об'єктів, приватних будинків). Це дозволяє з будь-якого монітора викликати будь-який інший або всі монітори одночасно, приймати дзвінки відвідувачів, дистанційно відкривати замки. Зручні механічні кнопки управління. Детекція руху на одному з чотирьох каналів (можливе підключення двох викличних панелей та двох камер відеоспостереження). Для простого підключення до під'їзної домофонної системи в ARNY AVD-708 2MPX є роз'єм HOOK. Відеодомофон має зручний інтерфейс українською, російською та англійською мовами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Бренд | Arny |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | IPS |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | 12 В, 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів, з 1 каналу одночасно |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Цвет | Графитовый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | 2 тривожних входи, автовідповідач |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 205 / 117 / 18 мм |
| Розміри, мм | 205 / 117 / 18 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип керування | Механічні кнопки |
Информация для заказа
- Цена: 4 332 ₴


