AVD-1030 (2Mpx) PiP - мультиформатний відеодомофон з функцією "картинка в картинці". Оснащений 10" IPS екраном, який дозволяє переглядати відео з камер у високій якості. Відеодомофон викорстивується для зв'язку з відвідувачем, контролю доступу в приміщення чи на об'єкт, відкриття підключеного електрозамка. Доступні кольори: білий та чорний Відеодомофон AVD-1030 (2Mpx) PiP - це мультиформатний пристрій AHD/CVI/TVI/CVBS PAL/NTSC, з роздільною здатністю відеосигналу 1920×1080/1280×720/960H, з автоовизначенням формату відеосигналу, має вбудовану пам'ять та підтримує SD карти до 64 ГБ. На вбудовану пам'ять пристрою можна зберегти до 100 фото. До відеодомофона можна підключити 2 панелі виклику, 2 камери, 2 датчика тривоги, до 4 моніторів, також пристрій має додатковий відеовихід на монітор та HOOK-port для простого підключення до під'їзних домофонних систем. Відеодомофон підтримує запис відео на карту пам'яті по детекції руху, по натисканню кнопки виклику, по сигналу тривоги або вручну. За допомогою функції "картинка в картинці (PiP)" користувач може переглядати зображення з двох камер одночасно. А завдяки функції "Фоторамка" на екран відеодомофона можна встановити будь яке зображення. Також в цій лінійці домофонів передбачене вимикання підсвічування кнопок керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Вес | 590 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | IPS |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Цвет | Білий, Чорний |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | PiP (картинка в картинці), 2 тривожних входи, MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | -10°C ~ +60°C |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 264.8 / 157.8 / 25.3 мм |
| Розміри, мм | 264.8 / 157.8 / 25.3 |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
Информация для заказа
- Цена: 7 014 ₴









