
Відеодомофон AVD-1040 (2Mpx) PiP Arny (82-00137)
8 668 ₴
- В наличии
- Код: 82-00137
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
AVD-1040 (2Mpx) PiP - мультиформатний відеодомофон з функцією "картинка в картинці". Оснащений 10" IPS екраном, який дозволяє переглядати відео з камер у високій якості. Відеодомофон викорстивується для зв'язку з відвідувачем, контролю доступу в приміщення чи на об'єкт, відкриття підключеного електрозамка. Доступні кольори: білий та чорний Відеодомофон AVD-1040 (2Mpx) PiP - це мультиформатний пристрій AHD/CVI/TVI/CVBS, з роздільною здатністю відеосигналу 1920×1080/1280×720/960H, з автоовизначенням формату відеосигналу, має вбудовану пам'ять та підтримує SD карти до 128 ГБ. На вбудовану пам'ять пристрою можна зберегти до 100 фото. Оснащений сенсорним екраном, що значно спрощує процес налаштування і управління. До відеодомофона можна підключити 2 панелі виклику, 2 камери, 2 датчика тривоги, до 4 моніторів, також пристрій має додатковий відеовихід на монітор та HOOK-port для простого підключення до під'їзних домофонних систем. Відеодомофон підтримує запис відео на карту пам'яті по детекції руху, по натисканню кнопки виклику, по сигналу тривоги або вручну. За допомогою функції "картинка в картинці (PiP)" користувач може переглядати зображення з двох камер одночасно. А завдяки функції "Фоторамка" на екран відеодомофона можна встановити будь яке зображення. Також в цій лінійці домофонів передбачене вимикання підсвічування кнопок керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 590 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | 100 фото |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | MP3-мелодії, PiP (картинка у картинці), Автовідповідач, Фоторамка, 2 тривожних входи |
| Діагональ екрана | 10" |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Канали | 2 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран |
| Цвет | Білий, Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 2Mpx |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | MP3 реалтони, PiP (картинка у картинці), Автовідповідач, Керування замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для квартири, Для приватного будинку |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підсвітка | Вимкнення підсвітки |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулировка | Вимкнення підсвітки |
| Рабочая температура | -10°C ~ +60°C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080), 2 (1280x720) |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 265.0 х 156.6 х 25.1 мм |
| Розміри, мм | 265 / 156.6 / 25.1 |
| Розташування монітора | — |
| Стандарти кодування | AHD, CVI, TVI, CVBS |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тривожний вхід | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 8 668 ₴







