AVD-708MD – аналоговий відеодомофон із підтримкою карт пам’яті. Має 7″ TFT екран. Можливість підключення 2 панелей виклику та 2-х камер. Тип керування – механічні кнопки. Є вбудований детектор руху. Вбудований блок живлення. Сучасний відеодомофон поєднав у собі дві важливі складові системи безпеки: контроль доступу та відеоспостереження. При цьому ціна на відеодомофон, такий як ARNY AVD-708MD, менша, ніж на кожну з цих систем поодинці. ARNY AVD-708MD - сучасний, функціональний пристрій за доступною ціною. Оснащений 7" TFT екраном з роздільною здатністю 1024х600, слотом для microSD картки обсягом до 32 Гб, для запису відео та фото. В комплексі із 6 домофонів є можливість організувати інтерком (зручно для великих офісів, комерційних та промислових об'єктів, приватних будинків). Це дозволяє з будь-якого монітора викликати будь-який інший або всі монітори одночасно, приймати дзвінки відвідувачів, дистанційно відкривати замки. Зручні механічні кнопки керування. Детекція руху (відеозапис подій у кадрі камери основної або додаткової панелі виклику, або додаткових камер відеоспостереження) у вашу відсутність. Домофон підтримує формат відеосигналу CVBS, що означає можливість його роботи з недорогими панелями виклику (з роздільною здатністю камер до 1 МП) і аналоговими відеокамерами. Відеодомофон має зручний інтерфейс, в тому числі українською мовою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Бренд | Arny |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | 12 В, 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | 2 тривожних входи, автовідповідач |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 720x576 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 205 / 117 / 18 мм |
| Розміри, мм | 205 / 117 / 18 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип керування | Механічні кнопки |
Информация для заказа
- Цена: 3 648 ₴



