Відеодомофон нового покоління з сенсорним 7-дюймовим екраном, системою гучного зв'язку і вбудованою пам'яттю на 190 знімків. Підтримує роботу з двома панелями виклику, двома аналоговими відеокамерами і датчиками тривоги. Дозволяє паралельно підключати ще 3 подібних пристрої для створення розподіленої системи з функціями переадресації виклику і внутрішнього зв'язку. Має слот для карти пам'яті, установка якої дає можливість записувати відео і звук. Модель виконана в формі планшета з сенсорним екраном. Невеликий тонкий пристрій легко монтується в будь-якому зручному місці, добре вписується в інтер'єр. Двосторонні переговори ведуться через систему гучного зв'язку. Для управління основними функціями передбачені сенсорні кнопки. Вони дозволяють одним натисканням прийняти виклик, відкрити замок, переглянути зображення з камери.
Відеодомофон ARNY AVD-740 може отримувати сигнал від двох панелей виклику, двох відеокамер і тривожних датчиків. Пристрій оснащений одним відеовиходом для підключення монітора або ТБ. Є роз'єми для підключення головного і підлеглого домофона. В системі може працювати до 4 паралельних пристроїв. При цьому стають доступні функції переадресації виклику, внутрішнього зв'язку і відкриття дверей з різних приміщень.
Домофон дозволяє робити фотознімки та записувати відео. У внутрішній пам'яті поміщається до 190 фотографій, а на додатковій карті пам'яті можна зберігати відео зі звуком. Зйомка ведеться в автоматичному або ручному режимі. Без участі користувача фото або відео фіксація проводиться під час дзвінка або по сигналу датчика.
Основні характеристики моделі:
- сенсорний 7-дюймовий LCD екран
- зображення з роздільною здатністю 800x480 px
- відео стандарт PAL / NTSC
- система гучного зв'язку
- сенсорні кнопки управління
- входи для 2 панелей виклику, 2 відеокамер і датчиків
- вбудований датчик руху
- вихід для монітора
- вбудована пам'ять на 190 фотознімків
- слот для microSD карти
- запис відео і звуку на карту пам'яті
- функція інтерком-зв'язку та автовідповідача
- робоча температура -10 ... + 60° С
- розміри 192x132x18 мм
- вага 500 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | Є |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | Автовідповідач, 2 тривожних входи |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис | Відео, Фото, Аудіо |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Канали | 2 панелі виклику, 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран, Сенсорні кнопки |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 32 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | Автовідповідач, Датчик руху, Інтерком, Керування замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для квартири |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 800x480 |
| Разрешение экрана | 800x480 |
| Роздільна здатність запису | 960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 192 х 132 х 18 мм |
| Розміри, мм | 192 / 132 / 18 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Стандарти кодування | PAL, NTSC |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тривожний вхід | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 940 ₴


