Функціональна відеопанель ARNY AVP-05 поєднує в собі сучасний дизайн, бездоганну якість і оптимальну ціну. Корпус панелі виконаний у формі прямокутника, має компактні розміри. Незаперечною перевагою новинки є антивандальний корпус. Для збільшення міцності конструкції використані спеціальні матеріали, стійкі до негативного впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища, а також будь-якого механічного впливу. Об'єктив камери захищає ударостійке скло. Високоміцний корпус - не єдиний плюс цієї панелі. ARNY AVP-05 оснащена кольоровою камерою з матрицею CMOS, яка охоплює поле радіусом 74 градуси по горизонталі і 40 градусів по вертикалі. Користувачеві забезпечується максимально широке поле огляду. Сумісність ARNY AVP-05 з будь-яким чотирьох дротовим домофоном робить пристрій універсальним і практичним. Саме тому відеопанель оптимально підійде не тільки для приватних квартир, але і офісних, адміністративних приміщень, де є необхідність в обмеженні доступу сторонніх осіб.
Додаткова міра безпеки - інфрачервоне підсвічування, яка забезпечує ідентифікацію відвідувачів на відстані 50-80 сантиметрів від дверей навіть при відсутності освітлення. Забезпечується висока якість зображення навіть у повній темряві.
Важливою перевагою моделі є низьке енергоспоживання. У робочому режимі панель споживає не більше 14 Вт, а в режимі очікування 1,5 Вт. Як результат - техніка не тільки забезпечує безпеку приміщення, а й гарантує економію електроенергії.
Скромні габарити, ергономічний дизайн, зручна схема установки значно спрощують процес монтажу обладнання. Для виклику абонента встановлений високочутливий сенсор, а також високоміцна кнопка, розрахована на велику кількість натискань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | 1 м |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двосторонній аудіозв'язок | — |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс., Низьке енергоспоживання |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Цвет | Коричневый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 74°, 40° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | CMOS |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Антивандальний корпус, Низьке енергоспоживання, Ударостійке скло |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Є |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 960 ТВЛ |
| Роздільна здатність камери | 960x576 |
| Розміри | 122 х 41 х 23 мм |
| Розміри, мм | 122 / 41 / 23 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 1 216 ₴



