
Відеопанель AVP-NG320-AHD (95°) Arny (82-00156)
1 848 ₴
- В наличии
- Код: 82-00156
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оновлена модель AVP-NG320, забезпечена AHD відеокамерою з розширенням 720px. Сумісна з домофонними системами, що підтримують чотирьох дротове з'єднання: ARNY, Commax, Kocom та інших виробників. Виконана в круглому металевому корпусі, добре захищена від дій вандалів, попадання пилу й води. Оснащена підсвіткою зони огляду і кнопки дзвінка. Панель виклику ARNY AVP-NG320-AHD - одноабонентська модель з відеокамерою формату AHD в металевому антивандальному корпусі. За допомогою відеопанелі можна огранізувати спостереження за вхідною зоною, поспілкуватися з відвідувачем, а також дистанційно відкрити замок. Пристрій сумісний з усіма домофонами стандарту AHD.
Відеокамера формату AHD, що встановлена в відеопанелі, має розподільчу здатність 720p та дає чітке і деталізоване зображення. Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 2,8 мм кутами огляду 95° по горизонталі та 60° по вертикалі, охоплює широку площу огляду. Інфрачервона підсвітка забезпечує ідентифікацію відвідувачів на відстані 0,5-0,8 м від дверей навіть за відсутності освітлення. Автоматичне перемикання між денним і нічним режимами зйомки й підсвічування в ІЧ-діапазоні забезпечують цілодобову роботу. Для управління підключеним електрозамком, панель виклику оснащена нормально-відкритим реле. Гучність налаштовується за допомогою регулятора на зворотній частині панелі. Для зручності використання в темний час, кнопка дзвінка підсвічується яскравими світлодіодами.
Панель ARNY AVP-NG320-AHD виконана в унікальному футуристичному дизайні. Міцний металевий корпус не тільки незвично виглядає, але і відмінно захищає від зовнішніх впливів, що дозволяє встановити панель як всередині приміщення, так і ззовні та забезпечує коректну роботу в діапазоні температур -20°C ~ +60°C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | 1 м |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс., Антивандальний |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Серебристый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 95° по горизонталі, 60° по вертикалі |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1 Мп |
| Монтаж | Накладний |
| Мінімальна освітленість | 0 лк (ІЧ, 0,5-0,8 м) |
| Особенности | Антивандальний корпус, Підсвітка кнопки, Нормально-відкритим реле, Регулятор гучності, Дистанційне відкриття замка, Денний/нічний режим, ІЧ-підсвітка, Сумісність з AHD |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Є |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 1 |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Розміри | 85.8 х 85.8 х 25.5 мм |
| Розміри, мм | Ø85.78 / 25.5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип відеосигналу | AHD |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 1 848 ₴


