
Відеопанель AVP-NG230 (1Mpx) Brown Arny (82-00157)
2 200 ₴
- В наличии
- Код: 82-00157
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеопанель виклику ARNY AVP-NG230 1MPX - ця мультиформатна модель підійде до будь-якого домофону з 4-дротовим типом з'єднання. Виконана в металевому антивандальному корпусі. Оснащена HDвідеокамерою, інфрачервоним підсвічуванням, вбудованим БУЗ. Випускається в чотирьох кольорах: коричневому, сірому, сріблястому та шампань Стильна сучасна панель виклику для відеодомофонних систем. Компактний металевий корпус з акриловою накладкою добре переносить будь-які атмосферні впливи та має антивандальні характеристики. Встановлюється накладним способом, захисний козирок і кутова монтажна панель поставляються в комплекті.
Панель ARNY AVP-NG230 1MPX оснащена відеокамерою з сенсором нового покоління. Чітке зображення виходить при будь-якому рівні освітленості. У нічний час автоматично включається чорно-білий режим зйомки та підсвічування в інфрачервоному діапазоні. Формат одержуваного відеосигналу перемикається кнопкою на задній кришці пристрою. Можна вибрати AHD або CVBS в залежності від монітора.
Об'єктив камери з фокусною відстанню 1,7 мм забезпечує кут огляду в 120°, що дозволяє повністю переглядати простір перед входом. Для зручності роботи з панеллю в нічний час навколо металевої кнопки дзвінка є підсвічування, яке автоматично вмикається при зниженні рівня освітленості.
Наявність вбудованого блоку управління замком виключає необхідність підключення до електрозамка додаткового блоку живлення. Він працює як акумулятор - накопичує напругу, а під час натискання кнопки відкриття короткочасно подає струм на замок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | — |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс. |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Коричневий, Сірий, Сріблястий |
| Корпус | Метал, Антивандальний |
| Кути огляду | 120° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | сенсор нового покоління |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | антивандальний корпус, захисний козирок, кутова монтажна панель в комплекті, підсвічування навколо кнопки, мультиформат (AHD/CVBS), вбудований БУЗ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Вбудований блок управління замком |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 1 |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Розміри | 133 х 43 х 22 мм |
| Розміри, мм | 133 / 43 / 22 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴



