Панель ARNY AVP-NG420 1MPX - модель, оснащена мега піксельною відеокамерою аналогового / AHD стандарту. Використовується як зовнішній пристрій відеоспостереження та аудіозв'язку в домофонних системах. Сумісна з моніторами виробництва ARNY або інших брендів з 4-провідним підключенням. Колір: Бронза Панель виклику відрізняється цікавим дизайном і сучасною камерою для отримання зображення високої якості. Корпус з металу в антивандальному виконанні має невеликі розміри. Велика кнопка дзвінка оснащена яскравим підсвічуванням. Є вбудоване реле віддаленого управління замком. Можна регулювати гучність розмови.
Камера захищена ударостійким склом. Об'єктив з фокусною відстанню 1,7 мм забезпечує кут огляду в 125°. Зйомка ведеться в розширенні 1280 × 720. Панель ARNY AVP-NG420 дозволяє легко перемикатися між аналоговим та AHD стандартом передачі даних, що робить її сумісною з великою кількістю моделей відеодомофонів з чотирьох провідним підключенням монітора.
Разом з відеопанеллю в комплекті йде БУЗ - блок управління замком для дистанційного відкриття електромеханічних замків. Тому вона не потребує додаткового блоку живлення.
Встановлювати панель виклику ARNY AVP-NG420 1Mpx рекомендується так, щоб в об'єктив не попадали прямі промені сонця і на максимальній відстані від джерел електромагнітних хвиль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс., вбудоване реле, комплектний БУЗ |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Цвет | Бронзовый |
| Корпус | Метал, Антивандальний |
| Кути огляду | 125° |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | підсвічування кнопки, регулювання гучності, ударостійке скло, вбудоване реле, сумісність AHD/CVBS, комплектний БУЗ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Є |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 1, AHD 720P |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Розміри | 48 х 133 х 19 мм |
| Розміри, мм | 48 / 133 / 19 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 2 352 ₴



