Відеопанель ARNY AVP-NG432 2MPX - модель з ширококутною 2-мегапіксельною відеокамерою. Підтримує стандарти AHD і CVBS. Сумісна з домофонами ARNYта інших виробників, що використовують 4-дротове підключення. Виконана в металевому антивандальному корпусі для накладного монтажу. Виробляється в трьохкольорах: золото, срібло або графіт. У комплекті поставляютьсядвідекоративні накладки. Стильна компактна панель виклику для відеодомофонних систем на одного абонента. Накладний корпус виконаний з металу, має антивандальні характеристики. 3 кольори та 2 змінні декоративні накладки дозволяють підібрати відповідний зовнішній вигляд. Кнопка дзвінка сенсорна, оснащена яскравим підсвічуванням. Гучність розмови регулюється.
Об'єктив відеокамери захищений ударостійким склом. Кут огляду в 140°. перемикання стандарту відеосигналу 1080P / 720P / 960H, роздільна здатність 1920 × 1080/1280 × 720/960 × 576, механічний ІЧ-фільтр. Панель ARNY AVP-NG432 2MPX підтримує стандарти AHD / CVBS і дозволяє легко перемикатися між ними. Це дає можливість використовувати її з великою кількістю моделей відеодомофонів ARNY та інших брендів. Для роботи в нічний час пристрій обладнано інфрачервоним підсвічуванням та можливістю автоматично переходити в нічний режим зйомки.
Модель оснащена реле віддаленого управління замком. Разом з нею в комплекті йде блок управління замком, який акумулює напругу для дистанційного відкриття електромеханічних замків без використання додаткових блоків живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Arny |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Шампань |
| Кути огляду камери | 140° |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 133 / 48 / 19 мм |
| Розміри, мм | 133 / 48 / 19 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 2 318 ₴



