
Відеопанель AVP-NG430 (2 Mpx) Graphite Arny (82-00176)
2 860 ₴
- В наличии
- Код: 82-00176
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Панель виклику ARNY AVP-NG430 2Mpx - модель з ширококутною AHD-H / AHD-M / CVBS відеокамерою розширенням 2 МП. Використовується в організації відеоспостереження і голосового зв'язку в домофонних системах на одного абонента. Сумісна з моніторами ARNY і інших брендів, які підтримують чотирьох провідне підключення. Елегантна компактна панель виклику в металевому антивандальному корпусі. Об'єктив відеокамери захищає ударостійке скло. Велика кнопка виклику підсвічується та витримує велику кількість натискань.
Відеопанель ARNY AVP-NG430 2Mpx обладнана камерою з підтримкою AHD формату та максимальною роздільною здатністю 1920х1080 px. Фокус об'єктива 2,5 мм забезпечує оглядовість в 115°. Регулятор на задній кришці дозволяє легко вмикати на роботу з CVBS, AHD-H або AHD-M форматами передачі даних. Це дає можливість використовувати модель з різними домофонами, що підтримують 4-дротове з'єднання.
Для роботи в нічний час панель оснащена механічним іч-фільтром і підсвічуванням в інфрачервоному діапазоні. Вбудоване реле дозволяє керувати одним електрозамком. На тильній стороні розташований перемикач гучності. У комплекті з моделлю йде акумулятор напруги (БУЗ), який дає можливість відкривати замок без використання додаткового блоку живлення.
Щоб панель виклику ARNY AVP-NG430 2Mpx працювала довго без збоїв, її рекомендується встановлювати на достатній відстані від джерел електромагнітних хвиль і захищати об'єктив від попадання сонячних променів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Підтримка AHD/CVBS, Антивандальний корпус, Гарантія 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Цвет | Графитовый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 115° |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Антивандальний корпус, Підсвітка кнопки, Механічний ІЧ-фільтр, ІЧ-підсвітка, Вбудоване реле, Перемикач гучності, Акумулятор (БУЗ) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Є |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | AHD 1080P |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 133 х 48 х 19 мм |
| Розміри, мм | 133 / 48 / 19 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 2 860 ₴


