
Відеопанель AVP-NG440 (2 Mpx) (160°) Graphite Arny (82-00179)
3 212 ₴
- В наличии
- Код: 82-00179
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеопанель ARNY AVP-NG440 2MPX - модель з розширенням 2 Mpx та надшироким кутом огляду для детального спостереження території перед входом. Підтримує стандарти AHD-H, AHD-M, CVBS, легко перемикається між ними. Сумісна з домофонами ARNYта інших брендів, які використовують такі стандарти передачі відео. Панель виконана в накладному корпусі з металу, має антивандальні характеристики. Виробляється в трьох кольорах:срібло, бронза, графіт. Панель виклику в компактному металевому корпусі класичного дизайну. Встановлюється накладним способом на фронтальну монтажну панель або куточок. Має антивандальні характеристики. У нижній частині пристрою знаходиться велика кнопка дзвінка з яскравим підсвічуванням.
При використанні в нічний час камера перемикається в нічний режим та вмикається інфрачервоне підсвічування. Для відкривання електрозамку встановлено нормально-відкрите реле. Ззаду є перемикач для налаштування гучності голосу. У комплекті з панеллю поставляється акумулятор напруги для дистанційного відкриття електромеханічних замків (БУЗ).
Пристрій оснащений відеокамерою, що підтримує стандарти AHD-H / AHD-M / CVBS, та легко перемикається між ними за допомогою регулятора на задній кришці. Максимальна роздільна здатність зйомки - 1920 × 1080 px. Об'єктив камери захищений ударостійким склом, має фокусну відстань 1,7 мм, забезпечує надширокий кут огляду в 160°.
Відеопанель ARNY AVP-NG440 можна використовувати з різними моделями віидеодомофонів ARNY та інших виробників, які підтримують 4-дротове підключення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Фокусна відстань 1.7 мм, Гарантія 12 міс. |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Графитовый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 160° |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Антивандальний, Кнопка з підсвічуванням |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Нормально-відкрите |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 133 х 48 х 19 мм |
| Розміри, мм | 133 / 48 / 19 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 3 212 ₴



