
Відеопанель AVP-NG433-RF (2 Mpx) Graphite Arny (82-00181)
3 740 ₴
- В наличии
- Код: 82-00181
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеопанель Arny AVP-NG433-RF (2Mpx) - це аналогова відеопанель в ексклюзивному дизайні. Має вбудований зчитувач карт/брелоків EM-Marine. Поставляється з двома змінними фронтальними накладками різного кольору, двома брелоками EM-Marine та одним майстер-брелоком. Стильна компактна панель виклику для відеодомофонних систем на одного абонента. Накладний корпус виконаний з металу, має антивандальні характеристики. 3 кольори обробки та 2 змінні декоративні накладки дозволяють підібрати відповідний зовнішній вигляд. Кнопка дзвінка сенсорна, оснащена яскравим підсвічуванням. Гучність розмови регулюється.
Об'єктив відеокамери захищений ударостійким склом. Кут огляду 140°. Роздільна здатність відеосигналу 1920х1080. Формат відеосигналу AHD. Панель ARNY AVP-NG433-RF (2Mpx) обладнана вбудованим зчитувачем карт / брелоків EM-Marine. Місткість пам'яті контролера: 48 карт (включаючи 1 майстер-карту). Для роботи в нічний час пристрій обладнано інфрачервоним підсвічуванням та можливістю автоматично переходити в нічний режим зйомки.
Модель оснащена реле віддаленого управління замком.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Антивандальний |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | EM-Marine |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Цвет | Графитовый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 140° |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Антивандальний, Сенсорна кнопка, Підсвічування, Ударостійке скло, Вбудований зчитувач EM-Marine, Підтримка 48 карт, Змінні накладки |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Є |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 133 х 48 х 19 мм |
| Розміри, мм | 133 / 48 / 19 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 3 740 ₴


