
Відеопанель AVP-NG522 (1Mpx) Arny (82-00183)
2 393 ₴
- В наличии
- Код: 82-00183
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатоабонентська відеопанель виклику ARNY AVP-NG522 1MPX. Підключається до двох індивідуальних відеодомофонів. Забезпечує відео- і аудіо зв'язок з кожним з них і віддалене відмикання замка на загальних дверях. Колір: срібний Відеопанель виклику ARNY AVP-NG522 (1Mpx) - це переговорний пристрій для зв'язку з абонентом або відвідувачем. Камера з розподільчою здатністю 1280x720 передає якісне зображення на монітор з діагоналлю до 10”. Кут огляду 125° дозволяє добре бачити зону перед входом в приміщення. Ширина зони відеоохоплення склдає 3,8 м, висота 1,7 м. В нічний час камера працює в чорно-білому режимі і працює вбудована ІЧ-підсвітка з дальністю 1 м.
Поруч з кожною кнопкою виклику розташована зона, в яку можна помістити ім'я абонента, номер квартири чи назву компанії. Розмова відбувається за допомогою гучного зв'язку. Налаштувати гучність можна за допомогою регулятора на зворотньому боці панелі. Панель має металічний антивандальний корпус, який захищає внутрішні компоненти від пилу та вологи. Діапазон робочих температур -30°C ~ +50°C.
Реле управління замком - НВ, для підключення до відеодомофону використовується 4-х дротова система. Пристрій працює з більшістю аналогових відеодомофонів в форматі CVBS (PAL) та з AHD моніторами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | 1 м |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ, Віддалений доступ |
| Цвет | Серебристый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 125° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1280×720 |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Антивандальний корпус, Регулятор гучності, Підключення 4-х дротове, Підтримка AHD/CVBS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | НВ |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 1 |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Розміри | 150 х 65 х 23 мм |
| Розміри, мм | 150 / 65 / 23 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 2 393 ₴

