
Відеопанель AVP-NG525 (1Mpx) Arny (82-00186)
3 034 ₴
- В наличии
- Код: 82-00186
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатоабонентська відеопанель виклику ARNY AVP-NG525 1MPX. Підключається до п'яти індивідуальних відеодомофонів. Забезпечує відео- і аудіо зв'язок з кожним з них і віддалене відмикання замка на загальних дверях. Має міцний антивандальний корпус, камеру з роздільною здатністю 1 Mpx, інфрачервону нічну підсвітку. 4-дротовий тип підключення дозволяє використовувати панель не тільки з домофонами марки ARNY, але і з моделями інших брендів, що підтримують такий тип з'єднання. Колір: срібний П'ятиканальна панель виклику Arny AVP-NG525 1MPX в міцному антивандальному корпусі реалізує всі необхідні функції: дзвінок на 5 домофонів, двосторонні розмови і трансляція зображення на дисплей відеодомофонів. На паперовій вкладці біля кнопки виклику можна написати номер квартири, прізвище власника чи назву компанії.
В корпус панелі вбудоване реле управління замком. В нічний період для найкращого нагляду за простором в чорно-білому кольорі на 1 метр перед панеллю задіяна ІЧ-підсвітка. Кольорова відеокамера з роздільною здатністю 1280х720 / 960х576, AHD + CVBS і розширеним кутом огляду 125°. Для комфортного спілкування з абонентом передбачене регулювання гучності зі зворотнього боку панелі.
Відеопанель взаємодіє з моделями кольорових домофонів і систем брендів Commax і Kocom, які підтримують 4-х дротову комутацію, для під'єднання замка використовується 2 провода. Електроживалення панелі відбувається від монітора відеодомофона і не потребує додаткової прокладки дротів.
Металевий корпус сріблястого кольору дозволяє експлуатувати відеопанель в різних погодних умовах і за температури в діапазоні -30°C~+50°C, а також забезпечує захист від механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | 1 м |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Антивандальний корпус, ІЧ-підсвітка |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Цвет | Серебристый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 125° |
| Количество абонентов | — |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Антивандальний корпус, Регулювання гучності, П'ятиканальна панель, Вбудоване реле управління замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Є |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 1 |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Розміри | 150 х 65 х 23 мм |
| Розміри, мм | 150 / 65 / 23 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 3 034 ₴

