
Відеопанель AVP-NG524 (2Mpx) Arny (82-00189)
3 344 ₴
- В наличии
- Код: 82-00189
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатоабонентська панель виклику, що підключається до чотирьох індивідуальних відеодомофонів. Забезпечує відео- і аудіо зв'язок з кожним з них та віддалене відмикання замка на загальних дверях. Колір: срібний Відеопанель AVP-NG524 (2Mpx) на чотири абонента. Має міцний антивандальний корпус, камеру з роздільною здатністю 2 Mpx, інфрачервону нічну підсвітку. 4-дротовий тип підключення дозволяє використовувати панель не тільки з домофонами марки ARNY, але і з моделями інших брендів, що підтримують такий тип з'єднання. Електроживалення панелі відбувається від монітора відеодомофона і не потребує додаткової прокладки дротів.
Металевий корпус сріблястого кольору дозволяє експлуатувати відеопанель в різних погодних умовах і за температури в діапазоні -30°C~+50°C, а також забезпечує захист від механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відімкнення замка | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Гарантія 12 міс. |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Цвет | Серебристый |
| Корпус | Антивандальний, Металевий |
| Кути огляду | 125° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 Мп |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Антивандальний корпус, Віддалене відмикання замка |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Є |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 180 х 65 х 23 мм |
| Розміри, мм | 180 / 65 / 23 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 3 344 ₴

