Нова модель в лінійці 7-ми дюймових відеодомофонів ARNY - комплект з монітора ARNY AVD-705 і відеопанелі ARNY AVP-05. Тонкий корпус, стильний дизайн, відмінні експлуатаційні характеристики в поєднанні з невисокою ціною дозволили пристрою швидко завоювати популярність і стати хітом продажів. ARNY AVD-7005 – це комплект, що складається з 2-канального відеодомофона ARNY AVD-705 та панелі виклику ARNY AVP-05. Кольоровий домофонний комплект дозволяє здійснити всі необхідні для контролю доступу функції та обладнаний напівдуплексним аудіо з'єднанням з налаштуванням гучності на обох пристроях, регульованими параметрами зображення, можливістю дистанційного відкриття замка, наявністю двох відеовиходів для з'єднання зовнішніх пристроїв: панелей виклику та відеокамер.
На корпусі відеодомофона поряд з 7” LCD-дисплеєм розміщені кнопки сенсорного типу, а з боку - регулятори гучності та яскравості. Якщо вхідні двері обладнані електрозамком, можливе відкриття дверей при натисненні окремої кнопки на домофоні за допомогою вбудованого в панель виклику реле DC30V/3A з нормально-відкритими контактами (N.O.).
Панель оснащена кольоровою аналоговою відеокамерою з розподільчою здатністю 700 ТВЛ та фокусом об'єктива 3.7 мм. Інфрачервона підсвітка дозволяє передавати якісне зображення навіть при відсутності освітлення.
Електроживлення відеодомофона від АС 100-240 В (оснащений кабелем 220В), а на панель виклику подається напруга DC 12V від монітора. Корпус домофона виконаний із пластику в чорному або білому кольорі, а панель виклику може бути коричневого, сірого або мідного кольору – виконана з матеріалу стійкого до ударів та механічних пошкоджень.
Експлуатація монітора можлива за температури -10°С ~ +60°С, а панелі-30°С ~ +50°С. В комплекті поставляється монтажна пластина, кронштейн та навіс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | напівдуплексне аудіо, дистанційне відкриття замка, два відеовиходи, сенсорні кнопки, інфрачервона підсвітка, 700 ТВЛ, фокус 3.7 мм |
| Діагональ екрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис | — |
| Канали | 2 |
| Керування | Віддалений доступ, Сенсорні кнопки, Локальний доступ |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Монітор, Панель виклику, монтажна пластина, кронштейн, навіс |
| Кількість викличних панелей | 1 панель |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Об'єктив | 3.7 мм |
| Особенности | ІЧ-підсвітка, Керування замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | — |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підсвітка | Інфрачервона підсвітка |
| Регулировка | Рівень гучності, Яскравість, Контрастність |
| Рабочая температура | -10°С ~ +60°С |
| Роздільна здатність відеосигналу | 700 ТВЛ |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 210 х 117 х 22 мм |
| Розміри, мм | 210 / 117 / 22 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Комплект |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Відеодомофон+панель виклику |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 4 099 ₴




