Комплект, що складається з 4-дюймового монітора ARNY AVD-405 і панелі ARNY AVP-05. Доступний у двох кольорах: білому і чорному. Забезпечує односторонній відео зв’язок і напівдуплексний аудіо зв’язок з відвідувачем, дає можливість віддалено відкривати електрозамок. Ініціатором зв'язку може бути як відвідувач, так і власник домофона. AVD-4005 – це комплект від компанії ARNY, що складається з 2-канального відеодомофона та панелі виклику. Кольоровий домофонний комплект дозволяє здійснити всі необхідні для контролю доступу функції та обладнаний напівдуплексним аудіо з'єднанням з налаштуванням гучності на обох пристроях, регульованими параметрами зображення, можливістю дистанційного відкриття замка, наявністю двох відеовиходів для з'єднання зовнішніх пристроїв: панелей виклику та відеокамер.
Поряд з 4.3” LCD-дисплємрозміщені кнопки сенсорного типу, а з боку - регулятори гучності та яскравості. Якщо вхідні двері обладнані електрозамком, можливе відкриття дверей при натисненні окремої кнопки на домофоні за допомогою вбудованого в панель виклику реле DC30V/3A з нормально-відкритими контактами (N.O.).Панель оснащена кольоровою аналоговою відеокамерою з розподільчою здатністю 700 ТВЛ та фокусом об'єктива 3.7 мм. Інфрачервона підсвітка дозволяє передавати якісне зображення навіть при відсутності освітлення.
Електроживлення відеодомофона від АС 100-240 В (оснащений кабелем 220В), а на панель виклику подається напруга DC 12V від монітора. Корпус домофона виконаний із пластику в чорному або білому кольорі, а панель виклику може бути коричневого, сірого або мідного кольору – виконана з матеріалу стійкого до ударів та механічних пошкоджень.
Експлуатація монітора можлива за температури -10°С ~ +60°С, а панелі-30°С ~ +50°С. В комплекті поставляється монтажна пластина, кронштейн та навіс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARNY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | Напівдуплексне аудіо |
| Діагональ екрана | 4.3" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис | Без запису |
| Канали | 2 |
| Керування | Сенсорні кнопки, Локальний доступ |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | монтажна пластина, кронштейн, навіс |
| Кількість викличних панелей | 1 панель |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 100-240 В |
| Об'єктив | 3.7 мм |
| Особенности | ІЧ-підсвітка, Керування замком |
| Назначение | — |
| Під'єднуваних моніторів | 2 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підсвітка | ІЧ-підсвітка |
| Регулировка | Рівень гучності, Яскравість |
| Рабочая температура | -10°С ~ +60°С (монітор); -30°С ~ +50°С (панель) |
| Роздільна здатність відеосигналу | 700 ТВЛ |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 151 х 90 х 25 мм |
| Розміри, мм | 151 / 90 / 25 |
| Розташування монітора | — |
| Стандарти кодування | CVBS |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Комплект |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Відеодомофон+панель виклику |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 3 276 ₴





