Безконтактна кнопка виходу з ресурсом роботи більш ніж 100 мільйонів натискань. Спрацьовування на відстані від 15 до 20 см. Ступінь захисту
IP68. Анодоване покриття. Кольори: чорний, срібло Безконтактна кнопка виходу BAS-IP SH-45TU (TR, T). Загальні характеристики:
- тип кнопки: безконтактна;
- ресурс роботи: понад 100 мільйонів натискань;
- ступінь захисту: IP68;
- напруга живлення: +12В (+1%, - 15%);
- температурний режим: -27 – +60 °C;
- допустима вологість: 10% – 94%;
- додатково: можливість зміни (перемикання) кольору підсвічування/критичний режим/ пластина з нержавіючої сталі AISI 316.
Розміри 70×114×19,5 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BAS-IP |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP68 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Особливості моделі | Безконтактна |
| Рабочая температура | -27 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 70×114×19,5 мм |
| Розміри, мм | 70×114×19,5 |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 2 597 ₴



