Безконтактна кнопка виходу має стильний дизайн і ресурс роботи більш ніж 100 мільйонів натискань. Дана кнопка має квадратний форм-фактор і може використовуватися як додаткова безконтактна кнопка, яка дублює кнопку виклику абонента або консьєржа в панелях виклику. Кольори: чорний та срібний. BAS-IP SH-47T - безконтактна кнопка для підключення до індивідуальної або багатоабонентської панелі виклику. Рекомендується встановлювати на відстані опущеної руки. Ступінь захисту IP68. Напруга живлення: +12В (+1%, - 15%). Температурний режим: -27 – +60 °C. Допустима вологість: 10% – 94%. Додатково: можливість зміни (перемикання) кольору підсвічування/критичний режим/ пластина з алюмінію.
Розміри 86×86×19,5 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BAS-IP |
| Додаткові характеристики | Можливість зміни (перемикання) кольору підсвічування,Тригерний режим,Пластина з алюмінію |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP68 |
| Цвет | Срібний, Чорний |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Врезной |
| Особливості моделі | Безконтактна |
| Робоча вологість | врізний |
| Рабочая температура | -27 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 86×86×19,5 мм |
| Розміри, мм | 86×86×19,5 |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 2 797 ₴



