Блок безперебійного живлення забезпечує подачу безперебійного живлення для багатоквартирних панелей, а також для внутрішніх моніторів та монітора консьєржа. Дозволяє регулювати час відкриття замка від 0,5 до 15 секунд. Загальні характеристики блоку безперебійного живлення BAS-IP UPS-DP. Вхідна напруга - ~220 В, вихідна напруга +12 В. Робоча температура -10 – +60 ℃. Корпус металевий, внутрішнього виконання. Тип акумулятора, який використовується 4 А/ч 12 В (4,5 А/ч 12 В). Підключення обладнання - на клемну колодку. Максимальний (короткочасний) струм навантаження - 2,5 А. Клас захисту - IP30C. Габаритні розміри 180×190×72 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | 4 А•ч 12 В |
| Бренд | BAS-IP |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Цвет | Серый |
| Розміри | 180×190×72 мм |
| Розміри, мм | 180×190×72 |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 2 597 ₴


