10" сенсорний ємкісний дисплей, 1024х600, TFT LCD. Мобільний додаток BAS-IP Intercom (безкоштовний). Підключення: до 8 моніторів, до 9 панелей (індивідуальних), до 9 (багатоквартирних), до 32 IP камер, 8 входів для датчиків сигналізації. Підключення кнопки дзвінка. Слот для SD карт (SDHC). Завантаження MP3 мелодій. Управління домашньою автоматикою (світло, штори, ліфт). Автовідповідач. Розгортання відео на весь екран за допомогою подвійного тапу. Квадратор. Годинник. Фоторамка. Тур за часом. IP камера (постійний перегляд). SIP P2P. Колір: білий Відеодомофон BAS-IP AT-10L з сенсорним ємкісним дисплеєм 10” TFT LCD. Запис фото, відео та аудіо на SD карту (до 32 ГБ) з вбудованої камери. Тип монтажу: настінний, накладний, в пластиковому корпусі. Мобільний додаток BAS-IP Intercom (безкоштовний), підключення додаткових моніторів (до 8 моніторів), індивідуальних панелей виклику (до 9 панелей), багатоквартирних панелей виклику (до 10 панелей), IP камер (до 32 камер). Підключення сигналізації - 8 входів для датчиків. Підключення кнопки дзвінка, керований вихід при надходженні вхідного дзвінка, 9 мелодій на вибір та завантаження MP3 мелодій користувача. Додаткові роз'єми: слот для SD карт (SDHC), RS-485. Тип інтеркому: аудіоінтерком. Управління домашньою автоматикою: світло, штори, ліфт. Перегляд відео-, фото- та аудіофайлів збережених на SD карті, режим "Очікування", що налаштовується по часу. Вибір типу заставки в режимі очікування. Годинник, фоторамка, тур по часу, IP камера (постійний переклад), режим "Не турбувати", що налаштовується по часу. Режим "Без звуку", що налаштовується по часу. Бекап фото, що зроблені від час виклику на SD карту. Можливість встановлення сторонніх додатків, підтримка сторонніх віджетів, оновлення програмного забезпечення через Ethernet.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 8 відеодомофонів |
| Бренд | BAS-IP |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 10” TFT LCD |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Запис за детекцією руху | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Цвет | Белый |
| Локальне сховище | SD карта (до 32 ГБ) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Завантаження власних MP3 мелодій, Сценарії, Автовідповідач, Режим "Не турбувати", Режим "Без звуку", |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Підтримка панелей виклику / камер | 9 панелей індивідуальних, 9 панелей багатоквартирних, 32 IP-камер |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 270×168×25 мм |
| Розміри, мм | 270×168×25 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
Информация для заказа
- Цена: 15 971 ₴







