7" сенсорний ємкісний дисплей, 800x480, TFT LCD. Мобільний додаток BAS-IP Intercom (безкоштовний). Підключення: до 8 моніторів, до 9 панелей (індивідуальних), до 9 (багатоквартирних), до 8 IP камер, 8 входів для датчиків сигналізації. Підключення кнопки дзвінка. Запис фото на вбудовану пам'ять (64 фото) Режим "Без звуку". Колір: білий. Відеодомофон BAS-IP AQ-07LL з сенорним ємкіним дисплеєм 7” TFT LCD. Запис фото на вбудовану пам'ть (до 64 фото). Тип монтажу: настінний, накладний. Корпус: пластик. Мобільний додаток BAS-IP Intercom (безкоштовний), підключення додаткових моніторів (до 8 моніторів), індивідуальних панелей виклику (до 9 панелей), багатоквартирних панелей виклику (до 9 панелей), IP камер (до 8 камер). Підключення сигналізації - 8 входів для датчиків. Підключення кнопки дзвінка. Тип інтеркома: аудіоінтерком. Режим "Без звуку". Оновлення програмного забезпечення через WEB-інтерфейс та з сервера оновлень BAS-IP.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 8 відеодомофонів |
| Бренд | BAS-IP |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7” TFT LCD |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | PoE, +12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Запис фото на внутрішню пам'ять (64 фото) |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Фото |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Підтримка панелей виклику / камер | 9 панелей індивідуальних, 9 панелей багатоквартирних, 8 IP-камер |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Разрешение экрана | 800x480 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 234 x 144,5 x 21 мм |
| Розміри, мм | 234 x 144,5 x 21 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
Информация для заказа
- Цена: 7 989 ₴


