Абонентський IP аудіо пристрій з підтримкою SIP, P2P та внутрішнього протоколу BAS-IP. Оснащений кнопками для швидкого виклику консьєржа, відкриття замка, управління режимом "Не турбувати", електронним регулуванням гучності, а також для виклику ліфта на поверх. Сповіщення при НС. Можливість підключення датчиків сигналізації. Підключення кнопки дверного дзвінка. Сенсорні кнопки. В разі необхідності, встановлений абонентський пристрій SP-03 можна легко замінити на відеодомофон BAS-IP. Відкритий API для швидкої та легкої інтеграції SP-03 в сторонні системи (СКУД і т.і.). 5 безкоштовних акаунтів SIP.
Колір: чорний BAS-IP SP-03 це абонентський IP аудіо пристрій з підтримкою SIP, P2P та внутрішного протоколу BAS-IP. Дизайн пристрою ідеально пасує до будь-якого інтер'єру та відповідає всім сучасним стандартам ергономіки та зручності. Користуватися пристроєм однаково зручно як дорослим, так і дітям. Основні переваги: легкий монтаж; виклик консьєржа; сповіщення про надзвичайну ситуацію; виклик ліфта на поверх; гнучка система налаштувань; режим "Не турбувати"; підключення кнопки дверного дзвінка; якщо дзвінок зірвався, є можливість перетелефонувати на панель виклику, з якої відбувався виклик; електронне регулювання гучності.
Осовбливості:
- відкритий API (для швидкої та легкої інтеграції пристрою в сторонні системи;
- живлення через PoE або від окремого джерела 12В;
- автоматична конфігурація - примусова ініціалізація/налаштування одного або або одразу всіх пристроїв в системі можлива віддалено і автоматично за допомогою ПЗ Link;
- централізоване налаштування (в ЖК, де використовується велика кількість пристроїв, немає необхідності в налаштуванні кожного пристрою окремо, використовуючи ПЗ Link це можна зробити централізовано);
- 5 безкоштовних акаунтів SIP для додатка BAS-IP Intercom, тобто можливе налаштування переадресації дзвінка з SP-03 для всіх членів родини.
Сповіщення про надзвичайну ситуацію: безпека Ваших апартаментів завжди буде під контролем системи. В разі виникнення будь-якої непередбачуваної ситуації, Ви одразу зможете зреагувати.
Є можливість виводити примусові гучномовні інформаційні сповіщення в режимі "Очікування" та підключення датчиків сигналізації.
Кількість клавіш управління - 6. Кількість рівнів гучності - 6. Матеріал корпусу: пластик. Кольори: чорний та білий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Аудиодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BAS-IP |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Підключення додаткової трубки, 6 рівнів гучності, режим «не турбувати» |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 183 / 105 / 28 мм |
| Розміри, мм | 183 / 105 / 28 |
Информация для заказа
- Цена: 4 320 ₴



