Монітор консьєржа 10.1” TFT LCD, сенсорний дисплей. Це вдале рішення для багатоквартирних будинків, кооперативів або офісних будівель. Цей пристрій є об’єднуючим центральною ланкою в домофонної мережі, встановленої в усьому житловому комплексі. Він розрахований на підключення до 1000 індивідуальних та 100 багатоквартирних панелей. Використовуючи даний монітор, можна встановити зв’язок з будь-яким призначеним для користувача монітором в системі, також з нього можна переглянути зображення з будь-яких підключених викличних панелей або IP камер. Монітор консьєржа BAS-IP AM-02 BLACK. Основними перевагами цього відеодомофону є: наявність записної книги; встановлення сторонніх програм; вибір типу заставки в режимі очікування ("Тур", "Квадратор"); гнучке налаштування вигляду головного екрана користувачем;
проста система пошуку контактів та можливість підключиться до будь-якого пристрою BAS-IP; додавання власних рингтонів; отримання оновлень прошивок безпосередньо із сервера. Дисплей 10.1” TFT LCD, сенсорний, для встановлення на столі, 2 кнопки керування, управління замком, підтримка IP-камер (до 100шт) та IP аккаунта. Підключення до мережі: Ethernet10/Base100-T, RJ-45. Інтернет-протокол: IPv4. Підтримувані кодеки: G.711; H.264. Інтерфейс:GUI; WEB–интерфейс. Додатково: 6 рівнів гучності. Режими: "Без звуку", "Не турбувати". Підтримка протоколу SIP 2.0. Підтримка облікового запису VoIP.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BAS-IP |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Цвет | Чёрный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Настільний |
| Особливості моделі | Встановлення стороніх програм, записна книга |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Підтримка панелей виклику / камер | 1000 панелей індивідуальних, 100 панелей багатоквартирних, 100 IP-камер |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розмова з відвідувачем | Трубка |
| Розміри | 303 / 194 / 64 мм |
| Розміри, мм | 303 / 194 / 64 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип устройства | Монітор консьєржа |
Информация для заказа
- Цена: 36 900 ₴


