Індивідуальна IP панель виклику у пластиковому корпусі, з сенсорною кнопкою та UKEY. Це стильна панель, яка ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого офісного центру, виготовлена з високоякісного пластику та може використовуватися практично у будь-якому приміщенні. Підтримує мобільний доступ BAS-IP UKEY.
Камера 1.0 Мп, 720p (1280x720), H.264. Нічна підсвітка. Клас захисту IP64. Відкриття замку: З монітора/З програми BAS-IP Intercom/По карті/З програми UKEY. Контроль доступу UKEY (EM-Marin/ MIFARE®/NFC/Bluetooth). WEB–интерфейс. SIP P2P. API. Вбудоване реле.
Колір: золотий BAS-IP AV-03BD - це індивідуальна IP панель виклику для використання в складі систем контролю та управління доступом в офісних центрах та інших приміщеннях. Обладнана вбудованим мультиформатним зчитувачем з підтримкою технології UKEY.
Камера працює на базі 1/4” світлочутливого сенсора та забезпечує роздільну здатність 1.0 Мп. Кут огляду камери по горзонталі - 110°, по вертикалі - 60°. Чутливість - 0.01 Люкс. Камера має вбудовану підсвітку з 6-ти світлодіодів. Якість відео - 720p (1280x720), H.264. Панель виклику обладнана однією сенсорною кнопкою для виклику абонента. Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
Панель виклика має 1 поліфонічну мелодію виклику. Для інтеграції зі СКУД використовується вихід Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біт. Також панель підтримує SIP P2P та має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка. Відкриття замка доступно такими методами:
- З монітора (в момент розмови);
- З додатку BAS-IP Intercom;
- По карті доступу;
- З програми UKEY.
Кількість ідентифікаторів у пам'яті панелі: 10000. WEB-інтерфейс. Аутентифікація: окремий пароль на налаштування та WEB-інтерфейс. Тип монтажу: накладна. Кронштейн поставляється в комплекті. Корпус з ABS пластику. Призначана для встановлення всередині приміщень. Ступінь захисту - IP64.
Живлення: джерело 12 В або PoE. Споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 2.5 Вт. Допустима вологість при експлуатації: 0% – 86%; при зберіганні: 0% – 60%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BAS-IP |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, ID карта, Mifare, NFC |
| Класс защиты | IP64 |
| Цвет | Золотой |
| Кути огляду камери | 110° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Разрешение | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Розміри | 102 / 160 / 46 мм |
| Розміри, мм | 102 / 160 / 46 |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | LED |
Информация для заказа
- Цена: 12 285 ₴


