IP панель виклику в пластиковому корпусі з сенсорною кнопкою. Панель виготовлена з високоякісного пластику і може використовуватися практично в будь-якому приміщенні.
Камера 1.0 Мп, 720p (1280x720), H.264. Нічна підсвітка. Класс захисту IP64. Відкриття замка: з монітора; з додатку BAS-IP Intercom. WEB–интерфейс. SIP P2P.
Колір: срібний BAS-IP AV-03D - це індивідуальна IP відеопанель виклику для використання в складі систем контролю і управління доступом в офісних центрах та інших приміщеннях.
Камера працює на базі 1/4” світлочутливого сенсора та забезпечує роздільну здантість відео 1.0 Мп. Кут огляду камери по горизонталі - 110°, по вертикалі - 60°. Чутливість - 0.01 Люкс. Камера має вбудовану підсвітку з 6-ма світлодіодами. Якість відео - 720p (1280x720), H.264. Панель виклику обладнана однією сенсорною кнопкою для виклику абонента. Розмова проводиться за допомогою двостороннього гучного зв'язку. Панель має 1 поліфонічну мелодію виклику. Для інтеграції зі СКУД використовується вихід Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біт. Також панель підтримує SIP P2P та має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка.
Відкриття замка доступно такими методами:
- З монітора (в момент розмови);
- З додатку BAS-IP Intercom.
WEB-інтерфейс. Тип монтажу: накладна. Кронштейн поставляється в комплекті. Корпус з ABS пластику. Призначана для встановлення всередині приміщень. Ступінь захисту - IP64.
Живлення: джерело 12 В або PoE. Споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 2.5 Вт. Допустима вологість при експлуатації: 0% – 86%; при зберіганні: 0% – 60%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BAS-IP |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Питание | +12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Камера | 1,0 Мп 1/4” |
| Класс защиты | IP64 |
| Цвет | Серебряный |
| Кути огляду камери | Г: 110°, В: 60° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 6,5 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -40 – +65 °С |
| Разрешение | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 160×102×46 мм |
| Розміри, мм | 160×102×46 |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 6 058 ₴







