Ексклюзивна багатоабонентська IP панель виклику. Підтримка автоматичного розпізнавання облич та мобільний доступ UKEY, відкритий АРІ для інтеграції зі сторонніми системами. Камера 1.3 Мп, HD (1280×720), H.264. 10" сенсорний TFT дисплей з підсвіткою та підігрівом.
Телефонна книга. Виклик консьєржа. Виклик ліфту на поверх. Можливість завантаження індивідуального дизайна меню та мелодій підкреслить індивідуальність Вашого ЖК. Додатково можна встановити віджет погоди та відображати інформацію про локацію будинку. Колір: Золотий BAS-IP AA-14FB - це багатоквартирна панель виклику для використання в складі систем контролю і управління доступом будівель бізнес та еліт класу. 10” сенсорний TFT дисплей з підсвіткою та підігрівом, вбудованою камерою, функцією 3D розпізнавання облич за допомогою ІК датчиків та глибокого аналізу (спрацювання за 0,6 секунд) та підтримкою мобільного доступу UKEY. Панель представлена в в трьох кольорах - золотому, срібному та чорному, що дозволяє обрати ідеальний варіант під інтер'єр або екстерьєр. Камера 1.3 Мп. Кут огляду камери за по горизонталі - 90°, по вертикалі 56°. Чутливість - 0.01 Люкс. Світлодіодна підсвітка білого кольору. Якість відео - HD (1280×720), H.264 Main Profile.
Для інтегрування зі СКУД використовується вихід WIEGAND 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біт. Також панель підтримує SIP P2P, має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка, датчик наближення. Відкритий АРІ для інтеграцій зі сторонніми системами. Контроль доступу забезпечує мультиформатний зчитувач з підтримкою технології UKEY (EM-Marin, Mifare, BLE, NFC).
Панель виклику BAS-IP AA-14FB призначена для встановлення на вході в сучасні офісні будівлі, багатоквартирні комплекси, котеджні містечка та інші вимогливі об'єкти. Відкриття замка можливе такими способами:
- розпізнавання обличчя;
- з монітора;
- за допомогою введення спеціального коду на клавіатурі;
- за допомогою карти доступу EM-Marine або Mifare;
- за допомогою додатку BAS-IP Intercom;
- за допомогою додатку BAS-IP UKEY;
- по HTTP.
Живлення від джерела 12 В, споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 3.6 Вт. Температурний режим від -40°С до +65 °С. Ступінь захисту IP65. Корпус з алюмінію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BAS-IP |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Дисплей | TFT |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Запис за детекцією руху | Да |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Золотой |
| Кути огляду камери | 90° |
| Количество абонентов | Багатоабонентська |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ +60 ° C |
| Разрешение | 1.3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Розміри | 400 / 180 / 45 мм |
| Розміри, мм | 400 / 180 / 45 |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | LED |
Информация для заказа
- Цена: 61 200 ₴





