Це стильна індивідуальна IP панель виклику з безконтактною кнопкою, з врізним способом монтажу, яка підійде для установки як в квартирах, так і в офісі, на заводі, заправці і т.д. BAS-IP AV-05FD - це індивідуальна IP відеопанель виклику для використання в складі систем контролю та управління доступом. Вона має вбудовану відеокамеру, антивандальний корпус, а також місце для нанесення індивідуального гравіруювання.
Камера працює на базі 1/3” світлочутливого сенсору, має розподільчу здатність 2.0 Мп. Повнорозмірний об'єктив. Кут огляду камери по горизонталі - 110°, по вертикалі - 60°. Чутливість - 0.01 Люкс. Камера має вбудовану підсвітку з 6 світлодіодів. Вихідне відео - 720p (1280x720), H.264 Main Profile. Панель виклику обладнана однією безконтактною кнопкою для виклику абоненту. Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
Підтримує SIP P2P, API, ПЗ Link, має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка. Може бути підключена кнопка виходу. Відкриття замку: З монітора/По QR коду/За гостьовий посиланням/З додатку BAS-IP Intercom. Монтаж врізний. Корпус з металевого сплаву. Призначана для встановлення як всередині приміщень, так і ззовні, працює в температурному режимі від -40°C до +65°C. Ступінь захисту - IP65.
Живлення: джерело 12 В або PoE. Споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 2.5 Вт. Допустима вологість при експлуатації: 0% – 86%; при зберіганні: 0% – 60%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | BAS-IP |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Кути огляду камери | 110° |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Врезной |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розміри | 95 / 190 / 37 мм |
| Розміри, мм | 95 / 190 / 37 |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | LED |
Информация для заказа
- Цена: 12 150 ₴


