7 "кольоровий сенсорний IP монітор. Підтримка підключення додаткових викличних панелей і моніторів. Підтримка підключення датчиків тривоги або побутових сенсорів. Дзвінки між абонентами мережі. Підтримка SD карт пам'яті, запис відео і скріншотів. DC 12В, passive PoE (DH-VTNS1060A). Розмір : 200.5х136.5х22 мм Dahua DHI-VTH1550CH-S2 – це 7" кольоровий IP відеодомофон, який підтримує роботу з тривожними датчиками, мережевими викликовими панелями та відеокамерами. Також підтримуються відеодзвінки на інші домофони, які підключені до внутрішньої SIP мережі.Ethernet мережа через порт RJ45 (10M/100M) працює за протоколом TCP/IP. Відеосигнал піддається стиску в стандарті H.264, а аудіосигнал – у стандарті G.711. Домофон оснащений 7-дюймовим кольоровим сенсорним екраном TFT LCD. Для керування роботою та налаштуваннями застосовується головне екранне меню. Можливе підключення до домофону викликних панелей та відеокамер. У режимі інтеркому можна приєднати ще кілька моніторів цієї компанії. Це дозволить підтримувати аудіозв'язок з цими пристроями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| Інтерком | Да |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | Г.711 |
| Вес | 800 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7 " |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | DC 12V / живлення від VTNS1060A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Цвет | Белый |
| Локальне сховище | Micro SD, макс 32Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP / IP |
| Сетевые интерфейсы | RJ45 10/100 Мбіт / с |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Монтаж | Накладний |
| Операционная система | Вбудована ОС Linux |
| Особливості моделі | 6 входів тривожних датчиків, 1 вихід реле |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение экрана | 800x480 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 200х136х22 мм |
| Розміри, мм | 200х136х22 |
| Стандарт мережі | TCP / IP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Тривожні входи | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 8 190 ₴





