
Відеодомофон DHI-VTH2421FW-P Dahua (99-00001886)
6 480 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001886
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
7" кольоровий сенсорний IP-відеодомофон, сенсорний екран. Embedded LINUX OS. Підтримка двостороннього аудіозв'язку. DC 12В, SD-карта макс. до 32 Гб, PoE (802.3af). Розмір: 119,6 х 221,5 х 21,5 мм. Колір: білий
Dahua DHI-VTH2421FW-P – це 7" кольоровий IP-відеодомофон, який підтримує підключення мережевих багатоабонентських панелей виклику і камер, а також віддалений перегляд та керування через смартфон або планшет. Ethernet-мережа через порт RJ45 (10M/100M) працює за протоколом TCP/IP. Відеосигнал піддається стисненню в стандарті H.264, а аудіосигнал – в стандарті G.711A, G.711U, PCM. Домофон оснащений 7-дюймовим кольоровим сенсорним TFT екраном. Для керування роботою і налаштуваннями застосовується головне екранне меню у вигляді зручного для користувача інтерфейсу. У режимі интеркому можна під'єднати ще 9 подібних моніторів. Це дасть можливість підтримувати спільну роботу з цими пристроями і створити систему внутрішнього зв'язку.
Ключові властивості та можливості
- Dahua DHI-VTH2421F-P виготовлений спеціально для роботи з мережевими відеопанелями для декількох абонентів, камерами та іншими пристроями.
- Керування та налаштування параметрів виконується за допомогою зручного меню на сенсорному 7" моніторі.
- Розширення можливостей охоронної системи контролю доступу здійснюється за рахунок приєднання IP-камер і 2 панелей виклику.
- У режимі інтеркома можна використовувати інші монітори і пульт консьєржа, які зареєстровані у внутрішній мережі.
- При спрацьовуванні детекторів тривоги відправляється повідомлення на смартфон господаря.
- Відчинити вхідні двері віддалено можна за допомогою мобільного пристрою або безпосередньо з домофона.
- Інший спосіб відчинення дверей – за допомогою пульта консьєржа: при проханні відвідувача пройти в певну квартиру або офіс, охоронець звертається за дозволом до господаря. Після віддаленої перевірки через IP-камеру, яка встановлена на вході, він дозволяє охороні впустити гостя.
- Користувач може самостійно виконати необхідні налаштування для більш зручної та комфортної експлуатації:
- увімкнути сигнал тривоги;
- встановити період дії режиму «Не турбувати»;
- відрегулювати яскравість, контрастність і кольоровість зображення, гучність розмови;
- вибрати електроживлення від зовнішнього джерела живлення або за технологією PoE.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 350 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 9 відеодомофонів |
| Интерфейс | LAN |
| Аудіобітрейт | 16 Кб/с |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік 1,5 Вт |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | Г.711А / Г.711У / ПКМ |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | 8Гб |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 7 " |
| Додаткові характеристики | 1 вихід реле, 6 входів тривожних датчиків |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Мобільна програма, Сенсорний екран |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | — |
| Локальне сховище | Підтримка Micro SD, максимальний обсяг пам'яті 32 G, стандартний об'єм пам'яті 8 G |
| Максимальный объем карты памяти | 32 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | 1 RJ-45 |
| Сетевые интерфейсы | RJ45 10/100 Мбіт / с |
| Метод роботи | Сенсорний екран |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | DC 12В |
| Операционная система | Linux |
| Особенности | Інтерком, Керування замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | Очікування: 4Вт, Робочий режим: 6Вт |
| Назначение | Для квартири, Для офісу |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Під'єднуваних моніторів | 10 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Регулировка | Контрастність, Рівень гучності, Яскравість |
| Робоча вологість | 10-95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1024x600 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 119.6 х 221.5 х 21.5 мм |
| Розміри, мм | 119.6 / 221.5 / 21.5 |
| Розташування монітора | — |
| Споживання в режимі очікування | 4Вт |
| Споживання в робочому режимі | 6Вт |
| Стандарти кодування | H.264 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тривожний вхід | 6 |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Тривожні входи | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 6 480 ₴



