
Відеодомофон DHI-VTH5321GW-W Dahua (99-00002966)
11 475 ₴
- В наличии
- Код: 99-00002966
Dahua DHI-VTH5321GW-W - це 7-дюймовий сенсорний IP відеодомофон на Android 8.1, який можна підключити до локальної мережі по Ethernet і Wi-Fi. Стильний і лаконічний дизайн дозволяє легко впроваджувати пристрій в будь-який інтер'єр. Домофон працює на базі вбудованого процесора з ОС Android 8.1, підтримує мережеві протоколи IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP. 7-дюймовий TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 1024x600 пікселів має вбудовану сенсорну клавіатуру від 0 до 9, * і #. Пристрій оснащений всеспрямованим мікрофоном і динаміком, які забезпечують двостороннє спілкування з відвідувачем. Записані фото і відео можна зберегти на картці пам'яті Micro SD, об'ємом до 256 Гб. Для підключення до мережі можна використовувати мережевий інтерфейс RJ45 (10M/100M Ethernet) або Wi-Fi (IEEE802.11b/802.11g/802.11n, 2.4 ГГц), які дозволяють в будь-який час дистанційно контролювати ситуацію: відкривати двері, переглядати повідомлення та фото, спілкуватися з гостями. Домофон DHI-VTH5321G-W має 8 тривожних входів і 1 тривожний вихід для підключення датчиків і сенсорів, також можна підключити дверний дзвінок. Є інтерфейс RS-485. Живлення здійснюється від джерела DC 12 В або по технології POE (802.3AF). Споживання в робочому режимі - ≤7 Вт, в режимі очікування ≤1.5 Вт.
Особливості моделі: Пристрій можна використовувати для організації зв'язку між 4 домофонами (дзвінки можна здійснювати між 3 внутрішніми моніторами, тільки при підключенні до мережі по Wi-Fi). Підтримує режим "Не турбувати", також можна встановити часовий період "Не турбувати", наприклад, коли у дітей обідній сон. Є функція управління ліфтом. IP-відеодомофон приймає тривожний сигнал, при спробі злому замка або при спрацьовуванні датчика тривоги. Також, можна активувати функцію самостійного виклику екстрених служб. До відеодомофону можна підключити тривожні датчики, які будуть постійно контролювати те, що відбувається, дозволяючи бути впевненим в безпеці вдома. У будь-який момент розмови, власник квартири або будинку може зробити фото гостя, також цю функцію можна зробити автоматичною. Це дозволить контролювати вхід в квартиру або будинок, і мати додаткові докази в надзвичайних ситуаціях. Функції поліпшення звуку: придушення ехо/DNR. IP-монітор можна закріпити на стіну накладним способом за допомогою кронштейна, який йде в комплекті. Діапазон робочих температур від -10°C до +55°C.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 385 г |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | 1 |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | Да |
| Интерфейс | LAN, Wi-Fi |
| Аудіобітрейт | 16 кГц, 16 біт |
| Аудіовиходи | Вбудований 1 Вт динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | PCM |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Безопасность | 64 / 128bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS |
| Встроенная память | Немає |
| Установка | Внутрішнє |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 7-дюймовий TFT LCD |
| Додаткові характеристики | Придушення ехо/DNR |
| Діагональ екрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран, Віддалений доступ |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Кронштейн |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | — |
| Кількість під'єднуваних камер | — |
| Локальне сховище | Слот під microSD карту до 256Гб |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Мережеві протоколи | IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) |
| Метод роботи | Сенсорна клавіатура (0-9, *, #) |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | DC 12В |
| Операционная система | Android 8.1 |
| Особенности | Інтерком, Керування замком, Функція загального виклику |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Назначение | Для квартири, Для приватного будинку |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45, RS485 |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / 802.11g / 802.11n |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Регулировка | Вимкнення дзвінка |
| Робоча вологість | 10% -95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 1024x600 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 190 х 135 х 26 мм |
| Розміри, мм | 190х135х26 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в режимі очікування | ≤1.5 Вт |
| Споживання в робочому режимі | ≤7 Вт |
| Стандарти кодування | H.264 |
| Сумісна версія ОС | Android 8.0 і вище |
| Совместимость | — |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Тривожний вхід | 8 |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Тривожні входи | 8 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
- Цена: 11 475 ₴

