2 Мп IP відеопанель; Стиснення: H.264; 1/2.7" CMOS; f=2.8 мм (кут огляду Г:77°, В:55°, Д:100° ); 1 механічна кнопка; Підтримка двостороннього зв'язку, передача відео та аудіо; Ступінь захисту: IP65, IK10; Матеріал : сплав цинку та алюмінієвий сплав, DC 12В/PoE (802.3af), 163х73х54 мм Панель виклику Dahua DHI-VTO2101E-P ver.S1 може стане в нагоді як в приватних будинках, так в офісах і навіть на підприємствах. Оскільки панель виклику домофона повинна відповідати мінімальним параметрам стійкості до зовнішніх впливів і при цьому мати достатньо якісне відео, ця модель ідеально підійде для всіх перерахованих вище місць.
Передня панель пристрою виконана зі сплаву цинку, а тримач і задня панель зі сплаву алюмінію. Це, разом з максимально надійною конструкцією, дозволяє відеопанелі витримувати сильні механічні пошкодження і погані погодні умови. Кут горизонтального огляду камери складає 77 градусів, але крім цього, можливе додаткове коригування кута на 45 ° вправо або вліво.
Підключення відбувається до смартфона через Wi-Fi роутер, або ж до реестратора через виту пару, який, потім також може підключатися до роутера. Кінцевим пунктом підключення може бути як смартфон, так ip відеодомофон або реєстратор, через які і відбувається безпосереднє керування панеллю виклику. Підключення до реєстратора дозволяє зберігати матеріал відзнятий камерою панелі. Живлення і передача інформації може відбуватися через PoE. Роздільна здатність камери - 2Мп.
Модель DHI-VTO2101E-P має можливість двостороннього аудіозв'язку. Для спілкування з візитером використовується динамік, для прийому ж інформації - мікрофон. Для поліпшення зв'язку використовується цифрова обробка, яка дозволяє глушити шуми і різні відлуння. Після цього аудіо стискається кодеком G.711, що дозволяє оптимізувати аудиопоток і зменшити його вагу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| RS485 | 1 |
| WDR | Підтримує |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711 |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| Вес | 800 г |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Камера | 1 / 2.7 ", 2МП CMOS |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Кути огляду камери | Г:77°, В:55°, Д:100° |
| Кути повороту / нахилу | Г: -45° – +45° ° |
| Материал корпуса | Металл |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, SIP |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ-45 Port (100M) |
| Метод роботи | 1 механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | Очікування: 2.5Вт, Робочий режим: 7Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -30° ~ +60° С |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 163x73x54 мм |
| Розміри, мм | 163x73x54 |
| Стандарт мережі | TCP/IP, SIP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тривожні входи | 1 |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 235 ₴



