7 "IP відеодомофон. Сенсорний LCD екран з роздільною здатністю 1024x600. Тривога: 8вх; Мережа: RJ 45 (100М); Підтримка SD карт до 32 Гб; Новий GUI інтерфейс; Підтримка захоплення фото під час відеозв'язку. Віддалене відкриття дверей; Живлення DC 12В / PoE (802.3af). 200х140х15 мм Відеодомофон Hikvision DS-KH6320-TE1 призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу або іншого житлового або робочого приміщення.
Особливості моделі:
• домофон DS-KH6320-TE1 оснащений кольоровим сенсорним TFT-екраном з діагоналлю 7 дюймів, з роздільною здатністю 1024х600 пікселів;
• підключення до мережі Ethernet;
• керування домофоном відбувається за допомогою сенсорного екрана;
• розмова з відвідувачем здійснюється у режимі гучного зв'язку (HandsFree);
• слот на microSD карту об'ємом до 32 Гб – купується окремо;
• 8 тривожних входів - дозволяють підключити до відеодомофона охоронні датчики / 2 тривожні виходи;
• Підтримка PoE.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| ROM/RAM | 128Мб / 32Мб |
| Інтерком | Да |
| Аудіобітрейт | 64 Кб / с (G.711) / 16Кб / с (G.722.1) / 16 Кб / с (G.726) / 32 - 192 Кб / с (MP2L2) |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіокомпресія | Г.711 |
| Бренд | Hikvision |
| Вес | 355 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7 " |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | DC 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Цвет | Серебряный |
| Локальне сховище | Micro SD, макс 32Гб |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP, RTSP |
| Сетевые интерфейсы | RJ45 10/100 Мб / с |
| Метод роботи | Сенсорний екран |
| Монтаж | Накладний |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Особливості моделі | 8 входів тривожних датчиків, 2 виходи реле |
| Потужність споживання | 6Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% RH |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 200x140x15 мм |
| Розміри, мм | 200x140x15 |
| Стандарт мережі | TCP / IP, SIP, RTSP |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тривожні входи | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 6 107 ₴




