Тип пристрою: аудіотрубка; Підключення домофон-панель: 4-провідне; Живлення: 12-15В DC; Споживання: 0.1 А; Колір: білий; Призначена для встановлення всередині приміщень; NeoLight NL-U01 - це квартирний переговорний пристрій, призначений для роботи в складі багатоквартирних і індивідуальних домофонних систем NeoLight. Аудіотрубка оснащена кнопкою відмикання замка. Робота пристрою забезпечується джерелом 12-15 В DC, споживання - 0.1 А.
NeoLight NL-U01 виконує такі функції:
звуковий виклик абонента
відкриття замку
Аудіотрубка має розміри 210 x 80 x 67 мм, виконана в білому кольорі. Призначена для настінного кріплення в приміщеннях. Робоча температура - +5°C - +45°C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Neolight |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Розмова з відвідувачем | Трубка |
| Розміри | 210 / 80 / 67 мм |
| Розміри, мм | 210 / 80 / 67 |
| Тип устройства | Аудіотрубка |
Информация для заказа
- Цена: 635 ₴


