4.3" TFT LCD екран, роздільна здатність 480 х 234. Живлення: 100-220В АС. Акрилова передня панель, підсвічування кнопок
Габарити (Д х В х Г): 170 х 116 х 16 мм, вага 450 гр Neolight TETTA - це відеодомофон із підтримкою 2 викличних панелей та 2 відеокамер. Домофон має роздільну здатність 480 х 272 пікселів, розмір екрану 4.3 дюйми. Для керування обладнано сенсорними кнопками. У темний час доби кнопки підсвічуються при натисканні або виклику.
Neolight TETTA забезпечує зручний та захищений доступ до квартир, приватних будинків, офісних або інших приміщень. Домофон Neolight TETTA можна підключати до багатоквартирних систем NeoLight та інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.
Особливості моделі:
Дисплей 4.3"
Роздільна здатність дисплея 480 х 272
Метод роботи Сенсорні кнопки з підсвічуванням
Тип сигналу працює з системами VIZIT, CYFRAL і т.п., однак коректне підключення залежить від виду адаптера і версії прошивки домофона
Підключення 2 викличні панелі / 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона (опція); 1 виклична панель + 1 відеокамера / 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона (опція)
Особливості Управління воротами: необхідний адаптер NL-GT01; Ультратонкий корпус, вбудований блок живлення, "реалтон" мелодії в форматі mp3, підсвічування сенсорних кнопок
Живлення 220В AC
Монтаж настінний
Розміри 116 х 171 х 17 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 260 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | Вбудований блок живлення, Реалтон мелодії mp3, Підсвічування сенсорних кнопок |
| Діагональ екрана | 4.3" |
| Диагональ экрана | 4.3" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис | — |
| Применение | Для дачі, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 панелі виклику, 2 відеокамери |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | MP3 реалтони |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для квартири, Для приватного будинку, Для офісу |
| Під'єднуваних моніторів | 3 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підсвітка | Підсвічування сенсорних кнопок |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулировка | Рівень гучності |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 480x272 |
| Разрешение экрана | 480 х 272 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 170 х 116 х 16 мм |
| Розміри, мм | 116 / 171 / 17 |
| Розташування монітора | — |
| Стандарти кодування | CVBS |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 740 ₴





