
Відеодомофон KAPPA+ HD WHITE Neolight (82-00009)
4 995 ₴
- В наличии
- Код: 82-00009
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
7" TFT LCD екран, роздільна здатність 1024 х 600. Запис Full HD відео зі швидкістю 25 к/с. Живлення: 100-220В АС. Колір білий або чорний. Габарити (Д / В / Г): 188 / 136 / 22 мм Neolight KAPPA+ HD - це відеодомофон із підтримкою 2 викличних панелей та 2 відеокамер. Він має роздільну здатність 1024 х 600 пікселів, розмір екрану 7 дюймів. Для керування обладнано сенсорними кнопками. У темний час доби кнопки підсвічуються при натисканні або виклику. Відеодомофон має медійне сучасне меню з годинником та календарем. Графічний інтерфейс українською чи російською мовами.
Neolight KAPPA + HD забезпечує зручний та захищений доступ до квартир, приватних будинків, офісних або інших приміщень. Крім дистанційного відкриття дверей з встановленим електрозамком, Neolight KAPPA+ HD також здатний керувати відкриттям воріт (необхідний додатковий пристрій NL-GT01). Також домофон можна підключати до багатоквартирних систем NeoLight та інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 422 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | Немає |
| Установка | Внутрішнє |
| Відчинення воріт | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | Підтримка 2 викличних панелей, Підтримка 2 відеокамер, Графічний інтерфейс українською та російською, Годинник і календар, MicroSD до 128 ГБ, Відчинення воріт, Гучний зв'язок, Аналогове підключення (4-дротове) |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис | Відео |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 викличні панелі, 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | Інтерком, Керування замком |
| Назначение | Для квартири, Для офісу, Для приватного будинку |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підсвітка | Підсвічування кнопок при натисканні або виклику |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Регулировка | Вимкнення підсвітки |
| Роздільна здатність відеосигналу | 3 (1024x600) |
| Разрешение экрана | 1024 х 600 пікселів |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 188 х 136 х 22 мм |
| Розміри, мм | 188 / 136 / 22 |
| Розташування монітора | — |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 4 995 ₴


