7" TFT LCD екран, роздільна здатність 1024 х 600. Запис відео по руху зі швидкістю 25 к / с. Живлення: 100-220В АС. Колір білий.
Габарити (Д х В х Г): 210 х 116 х 25 мм Neolight KAPPA+ – це відеодомофон із підтримкою 2 викликних панелей та 2 відеокамер. Він має роздільну здатність 1024 х 600 пікселів, розмір екрану 7 дюймів.
Установка відеодомофону настінна, спосіб монтажу – накладний. Блок живлення та БУЗ – вбудовані. Живлення 220 від мережі змінного струму. Є слот для microSD карти до 32 Гб для зберігання фото, відео, мелодій для виклику та медіаплеєра.
Для управління домофоном обладнаний сенсорними кнопками. У темний час доби кнопки підсвічуються при натисканні або виклику. Відеодомофон має медійне сучасне меню з годинником та календарем. Графічний інтерфейс українською чи російською мовами.
За допомогою домофону можна здійснювати переговори з відвідувачем в активному режимі Hands-Free, відеоспостереження за територією біля дверей, дистанційно відкривати електрозамок і ворота, зберігати фото та записувати відео зі звуком по детекції руху, постійно, за викликом або вручну, слухати музику з картки пам'яті і багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Бренд | Neolight |
| Вес | 450 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Роз'єм для microSD карти; Вбудований відеореєстратор; Запис аудіо; Управління воротами: Необхідний а |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 210 / 114 / 25 мм |
| Розміри, мм | 210 / 114 / 25 |
Информация для заказа
- Цена: 4 995 ₴



