10" TFT LCD ємнісний сенсорний екран IPS, роздільна здатність 1024х600. Запис Full HD відео зі швидкістю 25 к/с. Два типи меню. Живлення: 100-220В АС. Акрилова передня панель, підсвічування кнопок. Тонкий корпус. Колір білий або чорний. Габарити (Д х В х Г): 255 х 180 х 18 мм. Відеодомофон MEZZO HD з великим сенсорним ємнісним IPS 10.1″ дисплеєм та можливістю підключення 2 викликних панелей та 2 відеокамер, які функціонують у відеостандартах СVBS/AHD/TVI/CVI у роздільній здатності 1080p. Зберігати інформацію можна в автоматизованому або ручному режимі на microSD картку пам'яті об'ємом 32 Gb або на внутрішню пам'ять понад 64 фото, у тому числі при виявленні руху за розкладом або примусово.
10-дюймовий екран – найбільший екран із усієї лінійки NeoLight. На ньому можна бачити зображення відвідувача досить високої якості (1024х600), що дозволить розглянути навіть дрібні деталі. Підтримуються режими "Не турбувати", "Аудіоняня".
За допомогою домофону можна здійснювати переговори з відвідувачем в активному режимі Hands-Free, відеоспостереження за територією біля дверей, дистанційно відкривати електрозамок, зберігати фото та записувати відео зі звуком по детекції руху, постійно, за викликом або вручну, слухати музику з картки пам'яті та багато чого іншого інше.
Домофон має невеликі розміри 255 х 180 х 21 мм. Вбудований блок живлення дозволяє підключати безпосередньо до 220В. Дуже тонкий корпус домофону виготовлений у білому кольорі із міцного матового пластику та акрилу. Встановлюється за допомогою кронштейна, що йде в комплекті, накладним способом монтажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Монитор | |
| Разрешение экрана | 1024×600 (WSVGA) |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Вес | 860 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | IPS |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати» |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 255 / 180 / 21 мм |
| Розміри, мм | 255 / 180 / 21 |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорний екран |
Информация для заказа
- Цена: 10 150 ₴


