Розмір екрану 7 "; Роздільна здатність екрану 1024 х 600; Формат вхідного сигналу AHD / TVI / CVI / CVBS; Роздільна здатність вхідного сигналу 1080p / 720p / 576i; Підключення відеодомофонів в інтеркомом 4; Управління воротами - необхідно додаткове пристрій NL-GT01; Живлення 220В AC; 208 х 116 х 25 мм Кольоровий домофон з TFT екраном 7 дюймів, сенсорні кнопки управління, підключення 2 викликових панелей AHD/TVI/CVI або CVBS, 2 відеокамер AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю до 2Мп або CVBS, інтерком на 4 відеодомофони. Вбудований БУЗ для живлення підключеного електрозамка (дальність роботи до 10 м). Розмова щодо гучного зв'язку. З'єднання з викликовою панеллю 4-дротове. AC 100-240 В. Корпус білого кольору. Розміри 208 х 116 х 25 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 610 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | Кнопка керування воротами, Вбудований БУЗ для живлення підключеного електрозамка |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис | Відео |
| Применение | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | AC 100-240 В |
| Особенности | Інтерком, Керування замком |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Назначение | — |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080), 2 (1280x720), 960х576 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/576i |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 208 х 116 х 25 мм |
| Розміри, мм | 208 / 116 / 25 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в робочому режимі | 9 Вт |
| Стандарти кодування | AHD, TVI, CVI, CVBS |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 4 480 ₴



