
Відеопанель PRIME FHD BLACK Neolight (82-00029)
2 910 ₴
- В наличии
- Код: 82-00029
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип: аналогова / Кількість абонентів: 1 / Камера 800ТВЛ / 720p / 1080p / Кут огляду 110 / Підсвічування: ІЧ / Матеріал: метал / Тип зв'язку 4-х провідний / Тип об'єктива: повнорозмірний / антивандальний корпус Викличній відеопанелі NeoLight PRIME HD властиві безліч функцій: дзвінок на домофон, аудіозв'язок з гостем і трансляція відео з камери на дисплей домофону, контроль за вхідними дверима та інше. Підключається NeoLight PRIME FHD PRO до відеопристрою з форматом відеосигналу AHD, HD-TVI, HD-CVI або CVBS за допомогою 4-х дротового з'єднання. У корпус наданого виробу вбудоване реле з виходом для управління електрозамком і регулятор гучності.
Щоб зберігалася найкраща видимість на відстані до 5 метрів, задіюється ІЧ підсвічування з функцією Smart IR, функція «день/ніч» і підсвічування кнопки виклику, включення вночі яких здійснюється автоматично при зниженні рівня освітлення. Посилення видимості також виконується завдяки режиму DNR, який передбачає цифрове пригнічення шумів. Якісна відеокамера, що створена на основі CMOS-сенсора з роздільною здатністю 720p, 1080p або 800 ТВЛ. Найширший кут огляду об'єктива 110° з фіксованим фокусом.
Електропостачання DC 12V здійснюється від зовнішнього джерела. Корпус з сатинованого металу чорного, сріблястого або бронзового кольору виглядає стильно і не залишає відбитків пальців. NeoLight PRIME FHD PRO володіє температурою експлуатації в межах -30°C~+60°C і захистами від вандального або атмосферного впливу IP66, що дозволяють застосовувати панель в складних умовах. Монтаж панелі здійснюється накладним способом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | 5 м |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Антивандальний |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Корпус | Метал, Антивандальний |
| Кути огляду | 110° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | CMOS |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Smart IR, День/ніч, Підсвічування кнопки виклику, DNR, Регулятор гучності, Реле для управління замком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Реле керування замком | Вбудоване реле |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 800 ТВЛ, 2 |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Розміри | 131 х 47 х 20 мм |
| Розміри, мм | 131 / 47 / 20 |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 2 910 ₴

