
Відеопанель MEGA/2 FHD BLACK Neolight (82-00023)
3 050 ₴
- В наличии
- Код: 82-00023
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кількість абонентів: 2;
Роздільна здатність камери:1920x1080 (1080р);
Кут огляду: 110 °;
ІЧ-підсвічування до 5 м;
Управління електромеханічним або електромагнітним замком, а також воротами з електроприводом; Вбудований буз; Підсвічування кнопок; Живлення 12В DC/2,5Вт (від домофона); Металевий корпус класу захисту IP66; Колір: чорний. Елегантна виклична панель NeoLight MEGA/2 з кольоровою відеокамерою підходить до всіх відеодомофонів NeoLight, а також до інших моделей домофонів. Панель забезпечує хорошу якість картинки на моніторі розміром до 10 ".
Дана модель дозволяє підключити два незалежних відеодомофона до єдиної панелі. Додаткова можливість панелі: керування електроприводом воріт.
Панель має міцний металевий корпус і призначена для установки всередині приміщень і на вулиці, витримуючи діапазон температур від -30 до + 60 градусів Цельсія з класом захисту IP66. Сатинований метал корпусу несприйнятливий до відбитків пальців. Реалізована підсвічування кнопки виклику в режимі очікування, що допомагає швидко знайти панель в темряві.
В панелі встановлена відеокамера дозволом 1920x1080 (1080р). Також присутній світлодіодне підсвічування, що дає можливість камері бачити навіть у повній темряві. Панель має надширокий кут огляду 110 градусів.
Панель має автоматичну настройку посилення мікрофона і гучномовця, що дає можливість адаптувати гучність звуку під конкретні умови експлуатації - на галасливій вулиці, в під'їзді і т.д.
Основні характеристики
Кількість абонентів: 2;
Роздільна здатність камери: 1920x1080 (1080р);
Кут огляду: 110 °;
ІЧ-підсвічування;
Управління електромеханічним або електромагнітним замком, а також воротами з електроприводом;
Вбудований буз;
Підсвічування кнопок;
Живлення 12В DC/2,5Вт (від домофона);
Металевий корпус класу захисту IP66;
Колір: чорний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 2 |
| Общие | |
| Вес | 500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | 5 м |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відчинення воріт | Да |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Вага 500 г, Гарантія 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 110° |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Підсвічування кнопок, Вбудований буз, Керування воротами, Автоматичне налаштування мікрофона і гучномовця |
| Особливості моделі | Підсвічування кнопок |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Реле керування замком | Реле |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | AHD 1080P |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Розміри | 154 х 55 х 18 мм |
| Розміри, мм | 154 / 55 / 18 |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 3 050 ₴


