
Відеопанель OPTIMA ID FHD WHITE Neolight (82-00027)
3 285 ₴
- В наличии
- Код: 82-00027
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип: аналогова / Кількість абонентів: 1 / Камера 1080p / 800 ТВЛ / Кут огляду 110 / Підсвічування: ІЧ / Матеріал: метал/полікарбонат / Тип зв'язку 4-х провідний / Сенсорна кодова клавіатура / Зчитувач карт доступу NeoLight Optima ID FHD – панель виклику з кольоровою відеокамерою. Панель підходить до всіх відеодомофонів NeoLight, а також до інших моделей домофонів, і забезпечує гарну якість картинки на моніторі розміром до 10”.
Панель має міцний металевий корпус і призначена для встановлення всередині приміщень та на вулиці, витримуючи діапазон температур від -30 до + 60 градусів Цельсія. Це дозволяє вибрати потрібний ракурс для перегляду камери.
В панелі встановлена відеокамера роздільною здатністю 800ТВЛ. Також є інфрачервоне підсвічування, що дає можливість камері бачити навіть у повній темряві.
Дана модель домофону відрізняється наявністю вбудованого зчитувача для карт доступу, який може працювати як зчитувач з автономним контролером з пам'яттю на 20 карт формату EM-Marine. При необхідності можна використовувати більше карток доступу, якщо до викликової панелі Optima ID підключити додатковий контролер на вихід Wiegand-26.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | 5 м |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Двосторонній аудіозв'язок | — |
| Додаткові характеристики | Аналогова, Гарантія 12 міс. |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 110° |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Вбудований зчитувач карт, Пам'ять на 20 карт, Сенсорна кодова клавіатура, 4-х провідний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 1.3, 800 ТВЛ |
| Роздільна здатність запису | 1.3 Мп |
| Розміри | 47 х 131 х 20 мм |
| Розміри, мм | 47 / 131 / 20 |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 3 285 ₴

