
Відеопанель SOLO X GRAPHITE Neolight (82-00041)
1 550 ₴
- В наличии
- Код: 82-00041
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип матриці камери CMOS; Роздільна здатність камери 700 ТВЛ; Кут огляду 110 °; Тип підсвічування Невидима ІЧ; Тип кріплення Настінне; Живлення 12В DC / 120 мА (від домофона); Габарити 46 х 131 х 16 мм; Вага 420 г; Температура експлуатації - 30 ° С ~ + 60 ° С; Матеріал корпусу: Метал ОПИС ПАНЕЛІ ВИКЛИКУ NEOLIGHT SOLO X
Видеопанель виклику NeoLight SOLO X здійснює найпотрібніші функції:дзвінок на відеореєстратор, двосторонні переговори, відправка зображення з відеокамери на екран домофона і непомітне спостереження за вхідним простором. Пристрій сумісний з модельним рядом кольорових відеосистем компанії NeoLight. Відмітна особливість наведеної моделі - це оптимальна ціна при поліпшених параметрах.
Перемикання вбудованого реле правління електрозамком здійснюється з відеодомофона. Налаштування збільшення гучності динаміка і сприйнятливості мікрофона виконується в автоматичному режимі. У нічний період доби для можливості розглянути відвідувача задіюється світлодіодне підсвічування, а також для зручності підсвічується кнопка виклику. Кольорова аналогова відеокамера, створена на HD CMOS матриці з роздільною здатністю 700 ТВЛ і кутом огляду 110 °.
Антиударний корпус з алюмінію дає можливість використовувати панель в складних умовах.
Електропостачання відеопанелі DC 12V при споживанні 120 mA походить від домофона, при якому немає потреби прокладати окремий силовий кабель. Габарити:46 х 131 х 16 мм.
Основні технічні характеристики
Тип:аналогова панель виклику
Працює з:аналоговими і Full HD моніторами
Формат:CVBS
Дозвіл:700ТВЛ
Камера:CMOS
Кут огляду:110 °
Тип підсвічування: Невидима ІЧ
Тип кріплення:Настінне
Живлення:12В DC/120 мА (від домофона)
Температура експлуатації:- 30 ° С ~ + 60 ° З
Матеріал корпусу:метал
Колір корпусу:графіт
Габарити:46 х 131 х 16 мм
Вага:420 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Додаткові характеристики | Вага 420 г, Гарантія 12 міс. |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Графитовый |
| Корпус | металл |
| Кути огляду | 110° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | CMOS |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Антиударний корпус |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Реле керування замком | Вбудоване реле |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 700 ТВЛ |
| Роздільна здатність запису | 700 ТВЛ |
| Розміри | 46 х 131 х 16 мм |
| Розміри, мм | 131 / 47 / 16 |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Кольорові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴

