
Відеодомофон KAPPA+ HD WF WHITE Neolight (82-00094)
6 370 ₴
- В наличии
- Код: 82-00094
NeoLight Kappa+ HD WF - це довгоочікувана Wi-Fi модель, яка приваблює найнижчою ціною серед Wi-Fi домофонів ТМ NeoLight. Як і всі відеодомофони з цією функцією, Kappa+ HD WF має повний функціонал та підтримує Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080р (1920х1080), веде запис відео та аудіо по руху та має можливість встановлювати улюблену mp3 мелодію на виклик. Монітор дозволяє переадресацію виклику з відеопанелі на мобільний додаток "NeoLight" (iOS, Android), який встановлен на смартфоні чи планшеті. Важливо - для коректної роботи обладнання необхідно стабільне інтернет-підключення в приміщенні, де знаходиться домофон. Для з'єднання Kappa+ HD WF з роутером можна використовувати Wi-Fi або LAN підключення.
Основні функції мобільного додатку "NeoLight":
- Підтримка “push” повідомлень про вхідні виклики та рух (за потреби).
- Повідомлення про пропущені виклики з датою, часом та фото відвідувача.
- Відеовиклик від відвідувача.
- Спілкування з відвідувачем, керування замком та воротами.
- Запис фото/відео з панелі виклику або камер.
- Доступ до перегляду відеоархіву в моніторі.
- Перегляд панелі виклику та камер, підключених до домофону, в режимі очікування (без отримання вхідного виклику).
- Вибір роздільної здатності між SD/HD в залежності від якості зв'язку.
- Дуплексний аудіозв'язок.
Особливості відеодомофону NeoLight Kappa+ HD WF:
- Вбудований модуль Wi-Fi для переадресації виклику на телефон/планшет, віддаленого відкриття замку/воріт, перегляду камер, архіву та ін. за допомогою додатку "NeoLight".
- LAN порт для підключення до роутеру мережевим кабелем при нестабільному сигналі Wi-Fi в приміщенні, де знаходиться монітор Kappa+ HD WF.
- Full HD роздільна здатність високої якості (1080р) - відеодомофон Каппа+ ХД ВФ підтримує роздільну здатність вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери на будь-якому каналі.
- Висока роздільна здатність монітору 1024 х 600 - в порівнянні зі стандартними моніторами з роздільною здатністю 800 х 480 Kappa+ HD WF максимально якісно передає зображення Full HD сигналу, яке за деталізацією аналогічне зображенню в IP домофонах.
- Автоматичне визначення роздільної здатності та типу сигналу - монітор автоматично визначає тип та роздільну здатність сигналу для кожного каналу, таким чином до нього можна одночасно, без додаткових налаштувань, підключити, наприклад, стару багатоквартирну панель зі стандартною роздільною здатністю, Full HD панель біля входу у квартиру та камери Full HD для нагляду за простором біля квартири.
- Запис відео разом із аудіо відбувається зі швидкістю 25 к/сек і роздільною здатністю до 1920х1080,і може вестися за рухом, постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити та чути без втрати якості, що відбувається за вашими дверима тоді, коли вас немає вдома.
- Тонкий Slim корпус та вбудований блок живлення - монітор KAPPA+ HD WF підключається безпосередньо до джерела живлення 220В,але також має можливість підключення до зовнішнього блоку живлення.
Відеодомофон Neolight KAPPA+ HD WF можна підключати до багатоквартирних систем NeoLight та інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Общие | |
| Вес | 472 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Интерфейс | LAN, Wi-Fi |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Встроенная память | Є |
| Установка | Внутрішнє |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Додаткові характеристики | MP3-мелодії, Автовідповідач, Режим «Не турбувати», Фоторамка, Нічний режим, Вбудований відеореєстратор, Запис аудіо, Медіаплеєр |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Запис | Відео, Аудіо, Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран, Сенсорні кнопки, Мобільна програма, Віддалений доступ |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 128 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик + акрил |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | MP3 реалтони, Автовідповідач, Керування замком, Інтерком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для квартири |
| Провідні інтерфейси | LAN |
| Під'єднуваних моніторів | 3 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове), Бездротове |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка мобільного застосунку | NeoLight |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулировка | Вимкнення дзвінка |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080), 2 (1280x720), 960х576 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/576i |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 186 х 136 х 21 мм |
| Розміри, мм | 186 / 136 / 21 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Стандарти кодування | AHD, TVI, CVI, CVBS |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Бездротові, Дротові |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
- Цена: 6 370 ₴



