
Відеодомофон 7" Slinex SM-07MHD White (83-00016)
4 664 ₴
- В наличии
- Код: 83-00016
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеодомофон з 7-дюймовим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 1024*600; сенсорні кнопки керування; 2 панелі виклику + 2 відеокамери з відеовходом СVBS, АНD720Р/АНD1080Р, СVI720Р/СVI1080Р, TVI720Р/TVI1080Р; детекція руху з 1 каналу; вбудована пам'ять на 100 фото + підтримка microSD карт до 64 ГБ; живлення 220 В (вбудований блок живлення) або 13.5 В; споживання до 8 Вт; колір білий; розміри 193 / 123 / 18 мм
Відеодомофон Slinex SM-07MHD White з TFT-дисплеєм 7 дюймів і сенсорними кнопками керування, підключення 2 панелей виклику і двох камер AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю 1080P/720P/960H, детекція руху з одного каналу, інтерком на три домофони, вбудована пам’ять на 100 фотографій, а також підтримка карти пам'яті microSD до 64 Гб – купується окремо.
Ключові властивості
- Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.
- Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI/CVBS і роздільною здатністю 1080P/720P/960H.
- Модель здатна вести запис відео за рухом з одного каналу або автоматично (під час виклику з відеопанелі).
- Підтримка функції інтеркому на 3 домофони.
- Запис фото/відео на карту пам'яті microSD до 64 Гб (купується окремо). Також є вбудована пам’ять на 100 фотографій.
- Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
- Додаткові функції: встановлення MP3 мелодій виклику, окрема мелодія для кожної панелі виклику, режим «Не турбувати», відімкнення звуку натиснення кнопок і підсвічування кнопок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 3 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | 100 фото |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" кольоровий TFT-екран 16:9 |
| Додаткові характеристики | MP3 мелодії виклику, Режим «Не турбувати», Вимкнення звуку натискання кнопок |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Локальне сховище | SD до 64 Гб |
| Максимальный объем карты памяти | 64 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220 В, 13.5 В |
| Особенности | MP3 реалтони, Датчик руху, Інтерком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Назначение | — |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Під'єднуваних моніторів | 3 |
| Підсвітка | Підсвітка кнопок |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулировка | Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080), 1 (1280x720), 960х576 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 193 х 123 х 18 мм |
| Розміри, мм | 193×123×18 |
| Розташування монітора | — |
| Споживання в робочому режимі | 7 Вт |
| Стандарти кодування | AHD, TVI, CVI, CVBS, PAL, NTSC |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сигнала | PAL / NTSC / AHD, TVI, CVI (720p,1080p) |
Информация для заказа
- Цена: 4 664 ₴




