
Відеодомофон 4.3" Slinex SQ-04M Black (83-00019)
3 916 ₴
- В наличии
- Код: 83-00019
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеодомофон з кольоровим 4.3-дюймовим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 480*272, сенсорні кнопки кнопки керування; 2 панелі виклику + 2 відеокамери з відеовходом СVBS; програмна детекція руху з 1 каналу; підтримка microSD карт до 32 ГБ; інтерком; живлення 220 В (вбудований блок живлення) або 13.5 В; споживання до 6 Вт; колір чорний; розміри 119 / 175 / 21 мм
Відеодомофон Slinex SQ-04M Black з кольоровим TFT-дисплеєм 4.3 дюйми, керування за допомогою сенсорних кнопок, підключення 2 панелей виклику і двох камер CVBS, програмна детекція руху з одного каналу, інтерком на чотири домофони, підтримка карти пам'яті microSD до 32 Гб – купується окремо.
Ключові властивості
- Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 4.3 дюйми і роздільною здатністю 480х272.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.
- Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом CVBS.
- Модель здатна вести запис відео за рухом з 1 каналу або автоматично (під час виклику з відеопанелі).
- Підтримка функції інтеркому на 4 домофони.
- Запис фото/відео на карту пам'яті microSD до 32 Гб (купується окремо).
- Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
- Додаткові функції: налаштування тривалості дзвінка, відображення годинника в режимі очікування, режим «Не турбувати», три тимчасових режими рівня гучності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | Немає |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 4,3” кольоровий TFT екран 16:9 |
| Додаткові характеристики | Режим «Не турбувати», Три тимчасових режими рівня гучності |
| Діагональ екрана | 4.3" |
| Диагональ экрана | 4.3" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Применение | Для дачі, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 2 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Керування | Сенсорні кнопки |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Локальне сховище | SD до 32 Гб |
| Максимальный объем карты памяти | 32 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | Інтерком, Датчик руху |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Назначение | Для квартири |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулировка | Вимкнення дзвінка, Рівень гучності |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | Немає |
| Разрешение экрана | 480х272 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 119 х 175 х 21 мм |
| Розміри, мм | 119×175×21 |
| Розташування монітора | — |
| Споживання в робочому режимі | 6 Вт |
| Стандарти кодування | PAL, NTSC |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сигнала | PAL / NTSC |
| Тривожний вхід | Немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 916 ₴

